Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota paceļ industriju jaunā līmenī ar Viedajiem iekrāvējiem

Pēc tam, kad CeMAT šā gada aprīlī tika paziņots, un Toyota Material Handling Europe šodien apstiprina, ka savienojamība ir standarta iezīme visā uzņēmuma noliktavu tehnikas klāstā. "Mēs apņēmāmies nodrošināt tehnoloģiju, lai atbalstītu mūsu klientus, lai novērstu zudumus savā darbībā, kontrolējot tos, un mēs tagad spējam izpildīt šo solījumu," sacīja prezidents un izpilddirektors Matiass Fišers.

Tas nozīmē, ka praktiski visi noliktavas iekrāvēji, kas ražoti Toyota Mjölby rūpnīcā Zviedrijā, būs "viedie iekrāvēji", kas aprīkoti ar nepieciešamo tehnoloģiju, lai pārsūtītu darbības un diagnostikas datus, un tie automātiski tiks savākti centrālajā datu bāzē, kas ļaus Toyota un tās klientiem darboties ar šo informāciju.

"Mūsu klientiem tas nozīmē, ka viņi var precīzi novērtēt iekrāvēju darbu, ir skaidra izpratne par vadītāja veiktspēju, kā arī ietekmes un efektivitātes pārvaldība tādās svarīgās jomās kā akumulatora vadība. Mērķis ir maksimizēt utilizāciju un tādējādi samazināt atkritumus, kas saistīti ar dīkstāvēm, kā arī veikt pasākumus, lai mazinātu kļūdas un ar to saistītos zaudējumus ", paskaidroja Ralfs Coks, mārketinga un pārdošanas vecākais viceprezidents.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Šī pieeja nozīmē, ka klienti vienkārši maksā nelielu ikmēneša abonēšanas maksu, lai piekļūtu strukturētajiem pārskatiem, kas ir pieejami, izmantojot Toyota I_Site portālu un saistītas mobilās lietotnes. Vairs nav aparatūras izmaksas. Pat tie klienti, kuri nolemj nemaksāt ikmēneša abonēšanu, varēs piekļūt pamatdatiem, piemēram, autoparka sarakstam un darba laikam, bez maksas.

Turklāt Toyota varēs izmantot iegūtos datus, lai sagatavotos jauniem izaicinājumiem, piemēram, prognozējamo apkopi, pamatojoties uz faktiskajām darba stundām un nomas programmām, kas pielāgotas izmantošanai. "Mēs apzināmies, ka ar saviem klientiem mēs šobrīd virzāmies uz digitālo laikmetu. Toyota rīcībā vienmēr ir bijusi ”lean” domāšana mūsu darbībās, un tas nozīmē, ka mums ir jācenšas panākt, lai zudumi būtu nulles vērtībā. Apņemšanās veicināt viedo iekrāvēju ražošanu palīdzēs mūsu klientiem sasniegt šo mērķi ", turpināja Ralfs Coks.

Jums varētu interesēt

Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >

Viedie savienotie iekrāvēji

Lasiet vairāk par savienotajiem un viedajiem noliktavu iekrāvējiem

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >

Loģistika ar viedajiem iekrāvējiem

Iepazīsti savienojamības lomu iekraušanas biznesa nākotnē.

Lasīt vairāk >