Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Traigo80 elektriskais iekrāvējs saņem balvu German Design Award

Toyota lieljaudas 6 līdz 8 tonnu elektriskais iekrāvējs Traigo 80 ir saņēmis Vācijas dizaina balvu par izcilu dizaina kvalitāti.

Vācijas Dizaina Balva ir starptautisks apbalvojums, ko piešķir Vācijas Dizaina padome, lai godinātu unikālas dizaina tendences. Kategorijā "Lielisks produktu dizains", Traigo80 tika atzīts par uzvarētāju, ko novērtēja starptautiska ekspertu žūrija.

Toyota Traigo 80 ir pirmais Toyota Material Handling atsvara iekrāvējs, kas saņem Vācu Dizaina Balvu. 2015. gadā īpaša uzmanība tika pievērsta gāzes/benzīna atsvara iekrāvējam Toyota Tonero. Toyota Traigo 80 ir TOP klases lieljaudas elektriskais iekrāvējs, kas ir patiesa alternatīva IC iekrāvējiem. Iekrāvēja skaidrās konstrukcijas raksturo izturība, izmantojamība un vienkāršība. Labi pārskatāmais informācijas panelis ir izvietots ap vadītāju, ļaujot viņam strādāt intuitīvi. Viss iekrāvējs ir izstrādāts, ņemot vērā redzamību, lai vadītājs var labi pārskatīt apkārtni, kravas izmērus no katra leņķa.

Žūrija apgalvo, ka "šis mūsdienu elektriskais krāvējs rada pārliecinošu iespaidu ar ergonomiski izstrādātu vadītāja kabīni, kas arī nodrošina ļoti labu visaptverošu redzamību. Skaidrs, funkcionāls dizains, kura jaudīgās, raksturīgās formas ir piemērotas smagai rūpniecībai, kas nodrošina labu veiktspēju.” Toyota Material Handling Europe rūpnieciskais dizaineris Tomas Jankauskas skaidro Traigo 80 6-8t dizaina procesu: "Es uzskatu, ka, ja iekrāvējs izskatās labi, tas arī darbosies labi, un otrādi. Tas ir mazliet kā dabā: tikai labākais izdzīvo. Mēs to izmantojam arī mūsu projektēšanas procesā, atstājot tikai vislabākos modeļus. "

Toyota Traigo80 6-8t funkcionālais dizains balstās uz Toyota patiesajām vērtībām un ir rezultāts sadarbībai starp Toyota zviedru dizaina komandu Mjölby un Itālijas R & D komandu Boloņā. Balva pati tiks nodota 2019. gada 8. februārī balvu pasniegšanas ceremonijā Frankfurtē, Vācijā, kur izstādē tiks prezentēti visi laimīgie dizaina paraugi.

Lasiet vairāk par Toyota Traigo Vācu Dizaina Balvas vietnē >

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >
EC counterbalanced truck loading

Elektriskie atsvara iekrāvēji

Izturīgie elektriskie atsvara iekrāvēji ir piemēroti dažādām operācijām iekštelpās un ārā.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >