Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Radioshuttle

Uzglabājiet vairāk un ietaupiet vairāk ar Toyota Material Handling tehniku

Toyota Material Handling Europe piedāvā Eiropas tirgum jaunos pusautomātisko iekrāvēju risinājumus.Automātiskie Toyota Radioshuttle un Toyota Autoshuttle palešu pārvadātāji pārvietojas ar specializētu Toyota plauktu sistēmu struktūru lielā ātrumā, droši un bez preču bojājumiem. Šīs augsta blīvuma uzglabāšanas sistēmas var utilizēt līdz pat 80% katra noliktavu apjoma, paplašinot noliktavas telpu izmantošanu un uzlabojot plūsmu.

Ar Autoshuttle pievienošanos pusautomātu saimei, brīvu eju tehnikas piedāvājums no Toyota ir paplašinājies. Šatli uzglabā un pārvieto kravas uz paletēm līdz pat 1500 kg ātri, droši efektīvi. No jauna uzlabotais Toyota Radioshuttle var pārvieot līdz pat 1800 kg un ir pieejams ar Toyota autoparka vadības sistēmu un Litija-jona baterijām, kas darbojas ilgāk nekā 16 stundas. Abi iekrāvēji palielinās produktivitāti un taupību, īpaši dārgās vidēs, kā piemēram zemas temperatūras noliktavās.

Autoshuttle  ietaupīs laiku un līdzekļus, jo vadītāji varēs tērēt mazāk laika, kraujot paletes un iekrāvēji  var tikt izmantoti daudz efektīvāk. Tā ir arī elastīga sistēma, kas savienojama ar FIFO un LIFO darbaplūsmām, ideāli piemēroti aizpildīt neizmantotās telpas.

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Toyota Autoshuttle palešu pārvadātāji

Automātiskie risinājumi atbalsta arī Toyota taupīgās ražošanas pieeju. Radioshuttle ir inteliģents automātiskais kravu pārvadātājs, kas var tikt savienots ar WMS sistēmu vai strādāt kombinācijā ar automātisko Autopilot noliktavu tehniku. Pasūtījumu menedžeris, inteliģenta programmatūra pasūtījumu komplektēšanai, atrod precīzu iekrāvēju un kravu atrašanās vietu, nodrošinot vienmērīgu darba plūsmu, pievedot automātisko tehniku tieši laikā katram pasūtījumam. Šis pilnībā automatizētais augsta blīvuma noliktavu risinājums piedāvā pilnīgu noliktavas kontroli, ar minimālu risku pazaudēt vai sabojāt preces, un maksimālu efektivitāti, lai jūtami samazinātu izmaksas.
Visas plauktu un automātisko iekrāvēju sistēmas ir izveidotas maksimālai efektivitātei un tās pilnībā atbalsta Toyota Eiropas servisa tīkls.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >
Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

We help you optimise your business flow, drive down costs, and increase productivity with the optimal racking solution.

Lasīt vairāk >
Radioshuttle

BT Radioshuttle

Vai interesē mūsu pusautomātiskais kravas pārvadātājs? Ātrgaitas kravas pārvadātājs, kas darbojas specializētiem plauktiem, un to var vadīt ar tālvadības pulti.

Lasīt vairāk >