Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Vācu Dizaina Balva 2018 iekrāvējam ar izbīdāmu mastu BT Reflex R-sērijai

Savā klasē vadošais iekrāvēja ar izbīdāmu mastu modelis BT Reflex R-sērija no Toyota Material Handlingapbalvots ar Vācu Dizaina Balvu 2018 (German Design Award 2018). Tā tīrais un funkcionālais dizains ieguvis augstāko novērtējumu kategorijā Izcils Produkta Dizains.

Vācu Dizaina Balva ir Vācu Dizaina Koncila slavenākais starptautiskais apbalvojums, ko vērtē starptautiska žūrija un apbalvo unikālus dizaina paraugus, kas rada zīmoga pievienoto vērtību.


"Priekš manis, iekrāvēju projektēšana ir par cilvēka novietošanu centrā. Mūsu izaicinājums šajā virzienā izpaužas kā laba ergonomika faktiskajā projektēšanā, lai iekrāvēja vadītājs to pilnībā izmantotu, "teica Oliveira Andersson, Toyota Material Handling Europe Dizaina nodaļas vadītājs, kas kopš 1995. gada ir nepārtraukti uzlabojis šo produktu. BT Reflex lieljaudas iekrāvējam ir gara vēsture un vispirms tas bija aprīkots vienkārši. Pēc 70. un 80. gadu filozofijas kāpuma, ”lai apmierinātu patērētāju vajadzības dažādās nozarēs un dizaina izstrādājumos, ņemot vērā lietotāju”, atjaunotais dizains no BT bija vērsts uz vadītāja komfortu. Tas noveda pie pirmā iF dizaina balvas par izcilu ergonomiku 1982. gadā iekrāvējam BT1350E. Gadu gaitā modeļi ir uzlaboti atbilstoši Toyota vērtībai Kaizen (nepārtraukts uzlabojums). Vācijas Dizaina Balva 2016 līdz šim bija piešķirta Toyota Material Handling par BT Levio P- sēriju.


Lasīt pilnu stāstu par BT Reflex dizainu šeit >

Preses kontakti

Toyota Material Handling Europe
Akiko Elmwall, PR Manager
+46 (0)142 8 6259, M: +46 (0)72 701 1577

Sazināties >

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Dizaina Centra vēsture

Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Lasīt vairāk >

Iekrāvēji ar izbīdāmu mastu

Spēcīgo iekrāvēju sērija piedāvā lielu paātrinājumu un izcilu vadāmību optimālai kravu pārvietošanai.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >