Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Logistic design and engineering concept winners

Paziņoti Toyota Loģistikas Dizaina un Inženieru konkursu uzvarētāji

Hanovere, Vācija, 2018.gada 24.aprīlis – Toyota Material Handling Europe paziņoja par savu dizaina un inženieru konkursu uzvarētājiem 2018. gada CeMAT izstādē Hanoverē. Apbalvošanas ceremonijā tika atklāti pirmās, otrās un trešās vietas uzvarētāji.

Logiconomi apbalvojumi


Logiconomi ir Toyota Material Handling Europe termins, ko izmanto, lai aprakstītu savu domāšanas veidu - cenšoties sasniegt vienkāršus procesus, likvidējot atkritumus, maksimizējot efektivitāti un samazinot izmaksas ar inovāciju palīdzību un sadarbību ar līdzīgi domājošiem partneriem.
Daļa no šīs pieejas ir Logiconomi studentu apbalvošanas programma, kuras mērķis ir veicināt svaigu, jauneklīgu un inovatīvu domāšanu materiālu apstrādei. Šogad notika Toyota Logistic Design trešais konkurss un tika ieviests Toyota Loģistikas Inženieru Izaaicinājuma pirmais konkurss.
Domājot par nākotni un ņemot vērā nozares tendences, dalībnieki ir aicināti saglabāt Toyota mantojumu un iedvesmoties inovācijām.

Toyota Loģistikas Dizaina Konkurss


Sākot ar 2014. gadu, tika uzsākts dizaina konkurss, lai atvērtu dialogu ar jaunajiem dizaineriem un veicinātu jaunas idejas. Šis trešais konkurss ietekmē patērētāju tendenci ne tikai pieņemt lēmumus tiešsaistē, bet arī arvien vairāk pirkt tiešsaistē. Tā kā e-komercija kļūst par normu, ātrais piegādes laiks ir kļuvis par absolūtu prioritāti, taču tas ne vienmēr ir realitāte tādu faktoru dēļ kā satiksme.
Ar tēmu "Paku piegāde. Pievienojies revolūcijai ", dizaina studentiem tika piedāvāts atteikties no tradicionālās piegādes ķēdes idejas un piedāvāt ātru, ilgtspējīgu un revolucionāru risinājumu, kas atvieglo tiešo piegādi un optimizē klientu pasūtījumu piegādi.
Uzvarējušais dizains bija AL.PACKER, Hannas Rainer un Mata Putmana (Loughborough Universitāte, Apvienotā Karaliste), programma, kas nodrošina sociāli ilgtspējīgu risinājumu paku piegādei. Tā atsakās no tradicionālās piegādes ķēdes un ievieš trešo ieinteresēto personu - mikrouzņēmumu, kas garantē pieņemšanu piegādei. Gala klients spēj saņemt sūtījumu, kad un kur viņš vēlas, kas uzlabo katras ieinteresētās personas saziņu, uzticamību un apmierinātību. "Šis risinājums izmanto atšķirīgu pieeju, izmantojot efektīvu trešās puses sociālo tīklu uzņēmumu, lai efektīvi veiktu piegādes. Šis risinājums ir praktisks un viegli vadāms, padarot to orientētu uz klientu, "saka Magnus Oliveira Andersson, Toyota Material Handling Europe dizaina vadītājs.
Otrā vieta bija CIPS (Kombinētā infrastruktūras paku serviss), kuru izstrādāja Pols Pötzelberger un Mohammad Moradi (Kunsthochschule Berlin-Weissensee, Vācija). Koncepcija piedāvā alternatīvu piegādes risinājumu, izmantojot sabiedriskā transporta autobusu pakalpojumus kā videi draudzīgu tīklu, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku vietējo piegādes pakalpojumu. David Wolter (Lundas Universitāte, Zviedrija) Toyota Bee ieguva trešo vietu ar savu HIVE sistēmu, kas sastāv no vairākām mazākajām BEE vienībām un mobilajiem kontroles punktiem, ļaujot sadarboties ar cilvēkiem, kas ir svarīgs faktors, skatoties uz nākotni.
Ar rekordlielu 1312 balsu skaitu, Skatītāju balva tiek piešķirta Edgaram Andresam Sarmiento (Istituto d'Arte Applicata e Design, Itālija), kas piedalījās ar viedo kravas risinājumu Gamaru.

Foto no kreisās puses: Detlef Rahe, HfK Mākslas universitātes Brēmenes profesors; Matthias Fischer, Toyota Material Handling Europe prezidents un izpilddirektors; Hannah Rayner, Loughborough Universitāte Lielbritānijā Matt Putman, Loughborough University UK; Magnus Oliveira Andersson, Dizaina centra vadītājs, Toyota Material Handling Europe

Toyota Loģistikas Imženieru konkurss


Pēc Toyota Loģistikas dizaina konkursa panākumiem Toyota Material Handling sper soli tālāk, aicinot Zviedrijas inženierzinātņu studentus un jaunākos absolventus radīt novatoriskus, bet iespējamus inženierijas risinājumus dizainā: FLOCK. FLOCK izaicina, kā pilnīgi automatizēti risinājumi var strādāt kopā autonomi tādā veidā, kā cilvēki ar iekrāvēju nevar.
Visi zviedru inženierzinātņu studenti tika uzaicināti iesniegt svaigas idejas navigācijas un pozicionēšanas, komponentu komplekta un funkcijas, pacelšanas mehānismu, enerģijas piegādes jomās un pie FLOCK tīkla izveides. Būtībā mazināt plaisu starp koncepciju un īstenošanu.
Uzvarējušais dizains, Woodpecker, FLOCK's Mother Goose atvasinājums, ir žūrijas veiktais risinājums. Tas darbojas kopā ar Nestlings un vertikāli pārvieto viņu piegādāto kravu. Woodpecker var arī strādāt autonomi, un tas ir veidots tā, lai tas būtu ilgtspējīgs un viegli izmantojams. Mattias Barrklev un Oskar Brännström (Linköping Universitāte) dizains ir kompakts un izstrādāts ar lieliskām prasmēm, kas pamatotas ar pareiziem aprēķiniem un pilnu materiālu apstrādes sistēmu. "Šis dizains ne tikai atbilst pašreizējām tendencēm, piemēram, automatizācijai un savienojamībai, bet ir tuvu arī industrializācijas līmenim. Kopumā tai ir Toyota izskats, "saka Magnus Persson, Toyota Material Handling Manufacturing Sweden tehnoloģiju risinājumu izpētes un izstrādes vadītājs.
Otrā vieta ir Nestling, Fredrika Engstrēmas, Aleksandra Nilsona un Valdemāra Melina (Linköping Universitāte) inženieru darbs. Šis mazais autonomais transportlīdzeklis transportē kravu uz zemes un darbojas kopā ar FLOCK's Woodpecker. Tā pacelšanas mehānisms ir paredzēts efektīvai telpas izmantošanai, vienkāršai apkopei un sadarbībai, ņemot vērā apļveida ekonomiju.
Trešā vieta ir Jonas Dahlgren (Luleå Tehnoloģiju Universitāte) elektromehāniska jostas vadāma pacelšanas sistēma. Pateicoties ierobežotam detaļu skaitam, vienkārša konstrukcija un elektromotori ir viegli montējami un energoefektīvi.

Attēls no kreisās puses uz labo: Terry Unnai, priekšsēdētājs, Toyota Material Handling Europe; Mattias Barrklev, Linköping universitāte; Oscar Brännström, Linköping Universitāte; Magnus Persson, Toyota Material Handling Manufacturing Sweden tehnoloģiju risinājumu, pētniecības un attīstības vadītājs .

Otrā vieta ir Nestling, Fredrika Engstrēmas, Aleksandra Nilsona un Valdemāra Melina (Linköping Universitāte) inženieru darbs. Šis mazais autonomais transportlīdzeklis transportē kravu uz zemes un darbojas kopā ar FLOCK's Woodpecker. Tā pacelšanas mehānisms ir paredzēts efektīvai telpas izmantošanai, vienkāršai apkopei un sadarbībai, ņemot vērā apļveida ekonomiju.
Trešā vieta ir Jonas Dahlgren (Luleå Tehnoloģiju Universitāte) elektromehāniska jostas vadāma pacelšanas sistēma. Pateicoties ierobežotam detaļu skaitam, vienkārša konstrukcija un elektromotori ir viegli montējami un energoefektīvi.

Jums varētu interesēt

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >
Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >

Toyota Ceļš

Mūsu misija ir sniegt jums izcilu efektivitāti jūsu materiālu apstrādes operācijām, tādēļ mēs izmantojam vēŗtību kopumu, ko sauc par Toyota Ceļu (Toyota Way).

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >