Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Beverage Toyota Tonero in winter

SAGATAVO SAVUS IEKRĀVĒJUS ZIEMAI!

Dienas kļūst īsākas un laika apstākļi vēsāki: ir skaidrs, ka ziema ir klāt. Tas arī ietekmē darba apstākļus un iekārtas, kas tiek izmantotas telpās un īpaši ārpus jūsu noliktavas. Bet kā jūs varat droši turpināt savu biznesa darbību? Esam apkopojuši svarīgāko, kā sagatavot savus iekrāvējus un to vadītājus ziemai:

Vispirms- drošība

Strādājot ārpus noliktavu telpām, pārliecinieties par laika apstākļiem, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un attiecīgi sagatavotos. Vai visu nakti snidzis? Vadot iekrāvēju, atļaujieties braukt tikai ar drošāko ātrumu, ko apstākļi atļauj – jo pat iekštelpās var būt slidens.

Izmantojiet savu ziemas ekipējumu

Tā kā ziemas laikā temperatūra ievērojami krītas, piemēŗots apģērbs ir pats svarīgākais, īpaši ilgas stundas strādājot ārā. Ziemas apģērbam jābūt vēja necaurlaidīgam, ka arī jālieto cepure un cimdi, lai aizsargātu sevi no aukstuma. Ierobežotās redzamības dēļ, jo dienas ir īsākas un mēdz snigt, vislabākais ir valkāt arī atstarojošu vesti.

Sagatavojiet savus iekrāvējus

Ne tikai jums, bet arī iekrāvējam jābūt sagatavotam ziemai. Galvenā lieta ārpustelpu iekrāvējiem ir ziemas riepas: pneimatiskās riepas un riepas ar ķēdēm garantē saķeri un stabilitāti uz slidenas virsmas. Lai nebūtu auksti braukšanas laikā, jābūt siltai kabīnei vai iespējai aizvērt vai nosegt iekrāvēju. Strādājot vienmēr ņemiet vērā slikto redzamību un pārliecinies, vai ar apgaismojumu viss kārtībā.

 

Pārbaudiet divreiz

Drošība ir svarīga vienmēr, bet īpaši- šajā gadalaikā. Sāciet katru darba maiņu ar pārbaudes sarakstu, kas jāpārbauda pirms darba uzsākšanas. Jūs varat sekot piegādātāja instrukcijām par ikdienas/iknedēļas pārbaudēm. Pārbaudiet arī degvielas un šķidruma līmeni, un pirms darba ļaujiet tehnikai kārtīgi uzsilt, kas ir svarīgi gan motoram, gan hidraulikas sistēmai.

Parūpējieties īpaši par saviem iekrāvējiem

Ziemas laikā jūsu tehnika vairāk rūpes kā parasti. Tad jūs varat būt drošs, ka iekrāvējs neatteiksies darboties aukstajā laikā.

  • Uzturiet iekrāvēju vienmēr tīru
  • Pārliecinieties par regulārām tehniskajām apkopēm
  • Rūpīgi sekojiet bateriju stāvoklim
  • Sekojiet visiem brīdinājuma ziņojumiem
  • Tehniku, kas ziemā netiek izmantota, ziemas laikā turiet sausā vietā.


Jautājumi? Sazinieties ar mums un mēs nodrošināsim apkopi jūsu iekrāvējiem!

Jums varētu interesēt

Serviss

Mūsu servisa plāni saglabā jūsu  biznesu darbībā un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem.

Lasīt vairāk>
Toyota BT Levio LWE200

Izvēlieties piemērotāko iekrāvēju mzaumtirdzniecībai

Mēs izvēlējāmies dažus iekrāvējus no mūsu klāsta, kas ne tikai ideāli piemēroti mazumtirdzniecības vidē, bet arī savstarpēji papildina viens otru dažādos apstrādes procesa posmos.

Lasīt vairāk>
People looking at trucks

Mūsu ilgtspējas pieeja

Kopā mēs varam kaut ko mainīt, lai palielinātu drošību, samazinātu ietekmi uz vidi, un optimizētu biznesa procesus.

Lasīt vairāk >
Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu iekrāvēju klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu ratiņus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >