Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Finanšu kontrolieris

Finanšu kontrolieris

Toyota Material Handling Baltic Biznesa procesu centrs ir daļa no Toyota Material Handling uzņēmuma, kas ir pasaules līderis noliktavu aprīkojuma tirdzniecībā un apkalpošanā. Lai gan Toyota Material Handling uzņēmuma tīkls aptver visu pasauli, biznesa procesu centrs atrodas Rīgā. Biznesa procesu centrs apkalpo Toyota Material Handling uzņēmumus visā Ziemeļeiropā. Aicinām darbā Finanšu kontrolieri

Darba pienākumi:

The role involves providing administration support to customers and service technicians based around the UK. On a day-to-day basis this is what you would be doing:

Likumdošanā un uzņēmumā noteikto atskaišu sagatavošana; Pieņemt lēmumus par kreditoriem; Naudas plūsmas organizācija; Statistikas atskaišu sagatavošana; Zināšanas 1C programmā (spēt formulēt tehnisko uzdevumu); Starptautisko grāmatvedības standartu pārzināšana; Obligātas angļu valodas zināšanas; Izcilas prasmes darbā ar MS Excel.

 

Prasības kandidātiem:

Augstākā finanšu izglītība grāmatvedībā vai finanšu auditā; Spēja ļoti labi komunicēt gan rakstiski, gan mutiski angļu valodā; Spēja strādāt precīzi, kā arī strikti ievērot noteiktos termiņus; Labas datorlietotāja iemaņas.

 

Uzņēmums piedāvā:

Stabilu darbu lielā, starptautiskā uzņēmumā; Ļoti labus darba apstākļus un draudzīgu kolektīvu; Profesionālās pilnveides iespējas; Sociālās garantijas; Atalgojums no 1300 EUR – 1600 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un bonusa iespējas.

Lūgums sūtīt CV un motivācijas vēstuli uz e-pastu HR@baltic.toyota-industries.eu. Informācija par personas datu aizsardzību pieejama TMHB mājas lapā. Jau iepriekš pateicamies par izrādīto interesi!