TMH Baltic Privātuma Politika

Šajā Privātuma (konfidencialitātes) politikā mēs izskaidrojam, kā mēs apkopojam un izmantojam jūsu personas datus. Šī Privātuma politika attiecas uz visiem personas datiem, kurus mēs apstrādājam par jums, kad iegādājaties vai izmantojat mūsu pakalpojumus, apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes vai citādi sadarbojaties ar mums. Mēs esam sadalījuši šo konfidencialitātes politiku dažādās sadaļās. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, noklikšķiniet uz atbilstošās sadaļas.

* 1. Kas mēs esam

Mēs esam Toyota Material Handling Baltic (pazīstams arī kā TMHB), ar biroju Latvijā, Rīgā, Laktas ielā 12.
TMHB ir daļa no TICO grupas. Plašāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu tīmekļa vietnē sadaļā
TMHB ir atbildīgs par jūsu personas datu vākšanu un izmantošanu, kas aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā.
Ja jums ir jautājumi, piezīmes vai sūdzības saistībā ar datu apstrādi, varat sazināties ar mums pa e-pastu: info@baltic.toyota-industries.eu

* 2. Personas datu veidi, kurus mēs apstrādājam

2.1. Galvenie dati. Mēs varam apkopot un apstrādāt šādu kategoriju personas datus:
a. Vārds, ieņemamais amats, dzimums
b. Jūsu kontaktinformācija un personas konts vai reģistrācijas dati, kā arī uzņēmuma nosaukums un uzņēmuma atrašanās vieta, tostarp adrese, tālruņa numurs, PVN numurs un e-pasta adrese.
c. Informācija par jūsu pieprasījumiem vai pirkumiem
d. Mūsu saziņa ar jums
Kad jūs sūtāt mums e-pastu vai runājiet ar mums tiešsaistē vai izmantojot sociālo mediju, mēs reģistrējam jūsu saziņu ar mums. Kad jūs zvanāt mums, mūsu klientu atbalsts reģistrēs jūsu jautājumus vai sūdzības mūsu datubāzē. Mēs arī varam ierakstīt tālruņa zvanus apmācības nolūkos.
e. . Informācija, ko mēs apkopojam, kad izmantojat mūsu tīmekļa vietnes, lietotnes un citus digitālos plašsaziņas līdzekļus
- Kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes, mēs varam reģistrēt jūsu IP adresi, pārlūkprogrammas tipu, operētājsistēmu, tīmekļa vietni, tīmekļa pārlūkošanas darbību.
- Mēs varam saņemt automātisku paziņojumu, kad atverat informatīvo e-pastu vai noklikšķiniet uz saites šādā informatīvajā izdevumā.
- Ar jūsu atļauju mēs varam arī saņemt jūsu atrašanās vietas datus.
f. Informācija saistībā ar sociālajiem mēdijiem
Atkarībā no jūsu sociālā tīkla iestatījumiem mēs varam saņemt informāciju no jūsu sociālā tīkla pakalpojumu sniedzēja. Piemēram, kad pierakstāties mūsu pakalpojumos, izmantojot sociālā tīkla kontu, mēs varam saņemt jūsu sociālā tīkla profilu, kurā iekļautas jūsu kontaktinformācija, intereses un kontaktpersonas. Lai iegūtu plašāku informāciju par jūsu sociālā tīkla pakalpojumu sniedzēja saņemtajiem personīgajiem datiem un to, kā mainīt savus iestatījumus, lūdzu, pārbaudiet sava sociālā tīkla pakalpojumu sniedzēja tīmekļa vietni un konfidencialitātes politiku.
g. Informācija, kuru vēlaties kopīgot ar mums
Jūs varat izvēlēties kopīgot ar mums informāciju, piemēram, kad jūs atstājat komentāru par mums Facebook, aizpildiet klientu aptauju vai iesniedziet ierakstu par notikumu.
2.3. Sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas.
Kad jūs izmantojat mūsu vietni, mēs apkopojam informāciju, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, izlasiet mūsu sīkfailu politiku vietnē vai mobilajā lietotnē, kuru izmantojat.
2.4. Īpaši pakalpojumi, lietotnes vai notikumi.
Konkrētiem pakalpojumiem, lietotnēm vai notikumiem mēs varam apkopot cita veida datus un izmantot šos datus dažādiem mērķiem, nekā aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā. Par to mēs jūs informēsim, reģistrējoties pakalpojumam vai notikumam vai lejupielādējot lietotni.


*3. Kā mēs ievācam jūsu datus


Turpmāk mēs paskaidrosim, kādus datus kad un kādam nolūkam mēs apkopojam, apstrādājam un izmantojam,.
3.1 Datu vākšana ekskluzīvai izmantošanai informācijas nolūkā
Ja neesat reģistrējies tiešsaistē, vai ja jūs sniedzat mums jebkādu informāciju, mēs apkopojam datus, kurus jūsu pārlūkprogramma pārsūta, lai jūs varētu apmeklēt mūsu tiešsaistes veikalu. Tie ir:
* IP addrese
* Pieprasījuma datums un laiks
* Laika joslas starpība pret Griničas vidējo laiku (GMT)
* Pieprasījuma saturs
* Piekļuves statuss / HTTP statusa kods
* Pārsūtīto datu apjoms
* Ziņojums par to, vai datu iegūšana bija veiksmīga
* Paziņojums par iemeslu, kādēļ pieprasījums varētu būt neizdevies
* Tīmekļa vietne, no kuras nāk pieprasījums
* Lietotāja pārlūks
* Operētājsistēma
* Ekrāna izšķirtspēja
* Pārlūkprogrammas spraudņi (JavaScript, Flash Player, Java, Silverlight, Adobe Acrobat Reader uc).
* Pārlūkprogrammas programmatūras valoda un versija.
Turklāt tiek izmantoti tā sauktie sīkfaili, skatiet mūsu sīkfailu politiku

*4. Kādam nolūkam dati tiek lietoti?

a. Lai sazinātos ar jums saistībā ar līgumiem un apstrādātu jūsu pieprasījumus.
Ja tiks noslēgti līgumi, dati tiks izmantoti līgumu apstrādei. Šajā sakarā jūsu dati var tikt nodoti pasūtītajai piegādes kompānijai un, ja nepieciešams, jūsu maksājumu datu pārsūtīšana mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējam. Lai novērstu trešo personu nesankcionētu piekļuvi jūsu personas datiem, jo īpaši finanšu datiem, pasūtījuma process tiek šifrēts, izmantojot SSL tehnoloģiju.

b Lai jūs varētu izmantot mūsu tiešsaistes pakalpojumus un mobilās lietotnes
- Daži no mūsu tiešsaistes pakalpojumiem izmanto jūsu atrašanās vietu, piemēram, lai parādītu tuvāko atrašanās vietu, atbilstoši jūsu interesēm.
- Lai atvieglotu mūsu tiešsaistes pakalpojumu izmantošanu, mēs varam analizēt datus, kurus mēs apkopojam, kad izmantojat mūsu digitālos plašsaziņas līdzekļus un apvienojat to ar informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas (skatiet iepriekš). Piemēram, lai saprastu, kurš digitālais kanāls (e-pasts, sociālais medijs) vai ierīce (galddators, portatīvais dators vai mobilais tālrunis) jums ir piemērotāks, lai mēs varētu ierobežot mūsu saziņu ar šo kanālu vai ierīci.
d. Lai sazinātos ar jums
Mēs izmantojam jūsu kontaktinformāciju, lai sazinātos ar jums, atbildētu uz jūsu jautājumiem vai izskatītu jūsu sūdzības.

e. Statistikas pētījumiem
- Mēs izmantojam automātiskus rīkus, lai veiktu statistisko pētījumu par vispārējām tendencēm saistībā ar mūsu pakalpojumu, vietņu un sociālo mediju izmantošanu, kā arī mūsu klientu un lietotāju uzvedību un vēlmēm.
- Lai veiktu mūsu pētījumus, mēs varam apvienot un analizēt dažādos datu veidus, kā aprakstīts iepriekš. Mēs izmantosim tikai apkopotus datus un neizmantosim vārdu, e-pasta adresi vai citu tieši identificējošu informāciju. Mēs varam arī apvienot šos apkopotos datus ar informāciju, kuru saņemam no mūsu pilnvarotajiem tirgotājiem vai no publiskiem avotiem. Bez jūsu piekrišanas mēs neizmantosim konfidenciālus datus šiem statistiskajiem pētījumiem.
- Ieguvumi. Statistiskie pētījumi palīdz mums attīstīt labākus pakalpojumus un piedāvājumus, nodrošināt atsaucīgāku klientu atbalstu un uzlabot mūsu vietņu dizainu un saturu.

f. Tieša mārketinga nolūkos
- Pamatdati. Mēs varam izmantot jūsu personīgo informāciju, lai nosūtītu jums informatīvus e-pastus, brošūras, reklāmas vai citus mārketinga paziņojumus.
- Datu kategorijas. Lai saprastu, kas attiecas uz jums, mēs varam izmantot automātiskus rīkus, lai analizētu jūsu personisko informāciju. Šim nolūkam mēs varam izmantot un apvienot iepriekš aprakstīto informāciju. Mēs varam arī apvienot šos apkopotos datus ar informāciju, ko saņemam no mūsu grupas uzņēmumiem vai no publiskiem avotiem. Bez jūsu piekrišanas mēs neizmantosim konfidenciālus datus.
- Ieguvumi. Mēs izmantojam mūsu analīzes rezultātus, lai mūsu mārketinga komunikācijas pielāgotu jūsu konkrētajām interesēm un vēlmēm. Piemēram, ja mūsu analīze parāda, ka jūs, iespējams, interesējaties par konkrētu veidu iekrāvējiem vai konkrētiem pakalpojumiem, mēs varam pielāgot mūsu informatīvo e-pastu un vietnes ar piedāvājumiem un saturu, kas, mūsuprāt, jums būs piemēroti.
- Kanāli. Mēs varam izmantot dažādus kanālus mūsu mārketinga komunikācijām, piemēram, e-pastam, sociālajam medijam un personīgajam tiešsaistes kontam.
- Mērķauditorijas atlase. Mēs varam piedalīties Facebook pielāgotās auditorijas programmā, kas ļauj mums, kad jūs apmeklējat Facebook, rādīt personalizētas reklāmas. Mēs varam kopīgot jūsu e-pasta adresi vai citu identifikatoru ar Facebook, lai Facebook varētu noteikt, vai jums ir Facebook konts. Mēs varam izmantot līdzīgas programmas no citiem sociālajiem tīkliem. Jūs varat atteikties no dalības mūsu Facebook pielāgotajā mērķauditorijā (vai līdzīgās programmās), nosūtot e-pasta ziņojumu no e-pasta adreses, no kuras jūs esat reģistrējies, uz e-pastu: info@baltic.toyota-industries.eu. Lai iegūtu papildinformāciju par mērķauditorijas atlasi pēc pasūtījuma, lūdzu, skatiet sava sociālo mediju pakalpojumu sniedzēja vietni.
- Objekts vai atsaukums. Jebkurā laikā jūs varat iebilst vai atsaukt savu piekrišanu mārketinga paziņojumu saņemšanai, izpildot norādījumus attiecīgajā mārketinga paziņojumā vai sazinoties ar mums pa e-pastu: info@baltic.toyota-industries.eu.

*5. Datu atklāšana vai apmaiņa ar trešajām pusēm


5.1. Pamatdati. Mēs varam atklāt vai nodot jūsu personas datus trešajām pusēm šādiem mērķiem:
a. Atbalsta pakalpojumu sniedzējiem, ko mēs iesaistām
Mēs izmantojam trešās puses, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumus, piemēram, IT piegādātāji, sociālo tīklu nodrošinātāji, mārketinga aģentūras, kredītkaršu uzņēmumi un krāpšanas apkarošanas pakalpojumu sniedzēji. Visām šīm trešajām pusēm būs pienācīgi jāaizsargā jūsu personas dati un jāapstrādā tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem.
b. Trešo pušu vietnes. Mūsu tīmekļa vietnēs ir saites uz trešo pušu vietnēm. Ja sekojat šīm saitēm, jūs izejat no mūsu vietnēm vai mobilajām lietotnēm. Šī konfidencialitātes politika neattiecas uz trešo personu vietnēm. TMHB nevar uzņemties atbildību par to, ka šīs trešās personas izmanto jūsu personas datus. Šo vietņu izmantošana ir jūsu pašu risks. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā šīs trešās personas apstrādā jūsu personisko informāciju, lūdzu, pārbaudiet to konfidencialitātes politiku (ja tā ir pieejama).


*6. Drošība un datu glabāšana


6.1. TMHB veiks atbilstošus tehniskus un organizatoriskus pasākumus, lai aizsargātu jūsu personas datus pret zaudējumiem vai nelikumīgu izmantošanu.

6.2. Jūsu personas dati tiks saglabāti tik ilgi, cik tas vajadzīgs mērķiem, kas aprakstīti šajā konfidencialitātes politikā, vai tiktāl, ciktāl tas ir vajadzīgs, lai izpildītu likumā noteiktās saistības un lai risinātu strīdus.

*7. Jūsu tiesības

Jūs varat pieprasīt piekļuvi un jums ir iespēja atjaunināt un grozīt savus personas datus. Un jūs varat izmantot visas citas tiesības, kuras jūs baudāt saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības likumiem, tostarp, piemēram, iebildumus pret jūsu personas datu apstrādi. Viss, kas Jums jādara, ir nosūtīt rakstisku atbildi kopā ar jūsu identitātes apliecinājuma kopiju uz e-pastu: info@baltic.toyota-industries.eu
Jebkurā laikā jūs varat atteikties no mārketinga paziņojumu saņemšanu, izpildot norādījumus attiecīgajā mārketinga paziņojumā vai nosūtot e-pastu uz: info@baltic.toyota-industries.eu
1. Visbeidzot, lūdzu, atcerieties, ka, ja jūs to vēlaties izdarīt, jums vienmēr ir tiesības iesniegt sūdzību attiecīgajai datu aizsardzības iestādei, piemēram, Latvijas Datu Valsts inspekcijai (http://www.dvi.gov.lv)
Jūs varat arī sazināties ar mums: info@baltic.toyota-industries.eu, ja jums ir kādi jautājumi, piezīmes vai sūdzības saistībā ar šo privātuma politiku.


*8. Privātuma Politikas stāšanās spēkā


Šī konfidencialitātes politika ir spēkā no 2018-05-25 un aizstāj mūsu iepriekšējo konfidencialitātes politiku. Mēs turpināsim pārskatīt šo konfidencialitātes politiku un informēsim jūs par visām izmaiņām, publicējot pārskatīto politiku mūsu vietnē, lai tā stātos spēkā, tiklīdz tā ir ievietota.