Mes naudojame slapukus, siekiant užtikrinti, kad jūs turite geriausią patirtį mūsų svetainėje. Gerai

Ribotos atsakomybės bendrovės "Toyota Material Handling Baltic" Lietuvos filialas

Ribotos atsakomybės bendrovės Toyota Material Handling Baltic Lietuvos filialas  priklauso motininei bendrovei Toyota Material Handling Europe. Ribotos atsakomybės bendrovės Toyota Material Handling Baltic Lietuvos filialas yra didžiausia Lietuvos bendrovė krovimo paslaugų ir įrangos srityse, siūlanti visapusiškus sprendimus, maksimaliai atitinkančius kliento poreikius. 

Toyota Material Handling Baltic siūlo:

  • Šakinius bei sandėlio krautuvus TOYOTA ir BT
  • Sandėliavimo sistemas
  • Naudotus šakinius krautuvus
  • Paslaugas po pardavimo ir atsargines dalis
  • Nuomos sprendimus
  • Visų sandėliavimo (lentynų) sistemų projektavimo ir tyrimo, taip pat montavimo paslaugas
  • Parko valdymo paslaugas
  • Sandėlio valdymo sistemą

 

Biuro adresai

TMH Baltic SIA

Laktas iela 12, LV-1013
Latvija, Rīga
Telefons: + 371 67 364036
Fakss: + 371 67 364037

TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73, Tallinn 13619
Tel.: +372 606 6020
Faks: +372 606 6021

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k,
Avižienių sen., LT-14247
Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95
Faksas: +370 526 025 78

 

Pardavimo ir nuomos skyrius

Marius Liminovičius
Regiono pardavimų vadovas
Mob.: +370 618 73853
Marius.Liminovicius@baltic.toyota-industries.eu

Tomas Adomaitis
Prekybos atstovas
Mob.: +370 687 72744
Tomas.Adomaitis@baltic.toyota-industries.eu

Renatas Adomavičius
Prekybos atstovas
Mob.: +370 615 47413
Renatas.Adomavicius@baltic.toyota-industries.eu

Mykolas Banadykovas
Prekybos atstovas (stelažai)
Mob.: +370 620 95901
Mykolas.Banadykovas@baltic.toyota-industries.eu

Modestas Liudvikauskas
Prekybos atstovas
Mob.: +370 682 68833
Modestas.Liudvikauskas@baltic.toyota-industries.eu

 

 

 

Susisiekite su mumis!

Serviso skyrius

Romanas Perepečko
Serviso vadovas
Mob.: +370 686 54544
Romanas.Perepecko@baltic.toyota-industries.eu

Ingrida Vasilasco
Atsarginių dalių pardavimas
Mob.: +370 616 11833
Ingrida.Vasilasco@baltic.toyota-industries.eu

Donatas Baltakis
Serviso koordinatorius (Vilnius)
Mob.: +370 616 09665
Donatas.Baltakis@baltic.toyota-industries.eu

Arvydas Neverauskas
Serviso koordinatorius / Klaipėda, Panevėžys
Mob.: +370 612 95733
Arvydas.Neverauskas@baltic.toyota-industries.eu

Susisiekite su mumis!