Toyota Material Handling Baltic

Toyota Material Handling Baltic ir kompānijas Toyota Material Handling Europe meitas uzņēmums Latvijā. Toyota Material Handling Baltic ir lielākais uzņēmums valstī iekraušanas tehnikas jomā, piedāvājot pilnīgus risinājumus, kas bāzēti uz klientu vajadzībām.

Pārdošanas un nomas kontakti

 

Aigars Pleika
Reģionālais tirdzniecības vadītājs
Latvija
Mob.: +371 29 388 666
Aigars.Pleika@baltic.toyota-industries.eu

Vadims Vanags
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Latgales reģions, Zemgales reģions
Mob.: +371 26 178 226
Vadims.Vanags@baltic.toyota-industries.eu

Edgars Ostrovskis
Tirdzniecības pārstāvis (plauktu un noliktavu automatizācijas sistēmas)
Mob.: +371 26 346 191
Edgars.Ostrovskis@baltic.toyota-industries.eu

Maksims Zolotovs
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions
Mob.: +371 26 451 134
Maksims.Zolotovs@baltic.toyota-industries.eu

Edgars Grīnšteins
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions, Vidzemes reģions
Mob.: +371 26 654 450
Edgars.Grinsteins@baltic.toyota-industries.eu

Modris Oļļa
Tirdzniecības pārstāvis (iekrāvēji)
Rīga, Pierīgas reģions
Mob.: +371 28 070 099
Modris.Olla@baltic.toyota-industries.eu

Tomaš Gerasimovič
Automatizācijas vadītājs
Baltijas
Mob.: +371 26 364 222
Tomash.Gerasimovic@baltic.toyota-industries.eu

Roberts Plakans
Nomas pakalpojumu un lietotas tehnikas pārdošanas vadītājs
Mob.: +371 26 392 888 
Roberts.Plakans@baltic.toyota-industries.eu
   

 

Sazinieties ar mums

Servisa kontakti

Vitalijs Borisenko 
Izbraukuma servisa koordinators
Mob.: +371 26 55 22 00
Vitalijs.Borisenko@baltic.toyota-industries.eu

Edijs Sēne
Izbraukuma servisa koordinators
Mob.: +371 29 167 111
Edijs.Sene@baltic.toyota-industries.eu

Sentis Šaicans
Latvijas izbraukuma servisa vadītājs
Mob.: +371 28 00 33 95
Sentis.Saicans@baltic.toyota-industries.eu

Normunds Vimba
Pēcpārdošanas vadītājs
Mob.: +371 28 36 09 64
Normunds.Vimba@baltic.toyota-industries.eu

 

 

 

Sazinieties ar mums

TMH Baltic SIA

Dzelzavas iela 127,
Rīga, LV-1021
Latvija
Tel.: +371 26 444 555


TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73,
Tallinn, 13619
Igaunija
Tel.: +372 606 6020


TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247, Vilniaus raj.
Lietuva
Tel.: +370 700 550 95


Darbnīca un birojs

Dzelzavas iela 127,
Rīga, LV-1021
Tel.: +371 26 444 555
Koordinātas: 56.951373, 24.228158

 

Loģistikas speciālists

Lauris Lazdāns
Mob.: +371 27 827 060
Lauris.Lazdans@baltic.toyota-industries.eu

Nodzēst visu