Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Toyota Lean akadēmija

Toyota mēs lepojamies, ka esam sākotnējais „lean” domāšanas avots. Lean kā filozofija ir parādījusies pēdējās desmitgadēs un tagad ir veiksmīgi izveidota un ieviesta visā pasaulē visās rūpniecības nozarēs. Tomēr lean izcelsmes pamatā ir tikai Toyota ražošanas sistēma (TPS), ko Taiichi Ohno (attēlā) izstrādāja 1950. gados.

Galvenie jautājumi, kas parasti rodas, plānojot jūsu lean transformācijas, ir šādi: Kā man to darīt? Ar ko sākt? Kas var man palīdzēt ar īstenošanu? Mēs cenšamies atbildēt uz šiem jautājumiem, sniedzot lean partnerību, kas gūst labumu no praktiskas pieredzes lean transformācijas jomā.

Mūsu Lean akadēmijas komandai ir plaša pieredze gan attiecībā uz lean lietojumprogrammām, gan uz lean vadību, ko mēs esam izveidojuši savās rūpnīcās un ar savu pieredzi. Tāpēc mēs varam sniegt pilnīgu atbalstu un norādījumus par jūsu lean darbību, neatkarīgi no tā, vai jūs tikko sākat darbu, vai arī, ja jūsu darbība notiek jau daudzus gadus. Laipni lūdzam jūs mācīties LEAN no patiesā avota!

Uzziniet, kā varam jums palīdzēt

Mūsu piedāvājums

Saņemiet padomu un atbalstu tieši no Toyota

Toyota ir pasaulē atzīts Lean domāšanas izveidotājs, kas balstīts uz Toyota ražošanas sistēmas TPS pamatiem. Toyota mēs daudz uzsvaru liekam uz pamatelementiem. Vizuālā vadība, 5S un ikdienas vadība ir metodes, kas veido uzņēmuma kultūru un sagatavo to Lean transformācijai. Mēs arī iedziļināmies uzņēmuma līdera uzvedībā, jo mēs zinām, ka atbalsts un iesaistīšanās no augšas uz leju ir galvenais, lai nodrošinātu Lean transformācijas rezultātus, kas tiks pārbaudīti laika gaitā.

Lasiet vairāk par Toyota Ceļu

Kā mēs veidojam lean projektu

Lean novērtējums

Lean projekta sākumpunkts ir panākt, lai jūsu pašreizējo situāciju novērtētu kāds, kurš pats ir izgājis lean procesu.

Lasiet vairāk par Lean novērtējumu >>

Lean konsultācijas

Izvēlētajiem TLA dalībniekiem ir pieejama plaša praktiska lean pieredze Toyota uzņēmumā un iespēja personīgi piedalīties Eiropas rūpnīcu integrācijas lean pārejas procesā.

Lasiet vairāk par Lean konsultācijām>>

Jishuken projekts

Mēs izmantojam leģendāro Toyota Jishuken metodi kā vēlamo projekta modeli, lai paātrinātu jūsu uzņēmuma veiktspēju.

Lasiet vairāk par Jishuken projektu >>

Lean apmācības

Mēs piedāvājam apmācīt jūs par dažām unikālām metodēm, rīkiem un kultūras pieejām, kas tiek veiksmīgi piemērotas Toyota.

Lasiet vairāk par Lean apmācībām>>

Lean transformācija

Jishuken metode mūs padarīja par Nr. 1 Lean loģistikas kompāniju. Mēs nododam jums zināšanas kā klientam, lai nodrošinātu panākumus jūsu Lean ceļā.

Lasiet vairāk par Lean transformāciju >>

Investīciju plānošana

Lean Akadēmijas investīciju plānošanas pakalpojums sniedz ekspertu padomus un novērtējumu, lai nodrošinātu, ka Lean principi tiek izveidoti un uzturēti kā daļa no investīciju un īstenošanas programmas.

Lasiet vairāk par investīciju plānošanu >>