Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Kā mēs veidojam Lean projektu

Lean novērtējums

Ideāls sākumpunkts lean ceļā ir panākt, lai jūsu pašreizējo stāvokli novērtētu un pārbaudītu kāds, kurš ir izgājis lean procesu. Kāds, kurš zina, kādi pasākumi un kādā veidā ir jāveic..

 

Tāpēc mēs TLA vienmēr iesakām sākt ar vērtēšanas procesu, ko mēs uzņemamies, sadarbojoties ar jums, ļaujot mums salīdzināt jūsu pašreizējo veiktspēju ar Toyota etalonu. Novērtējuma ietvaros mēs definējam turpmākos soļus, kas nepieciešami, lai sasniegtu jūsu galīgo mērķi - jūsu TPS patieso redzējumu.

Atpakaļ uz Toyota Lean akadēmiju>>

Lean konsultācijas

Mūsu Lean konsultāciju pakalpojumi ir paredzēti uzņēmumiem, kas jau savā darbībā jau ir izveidojuši lean pieeju. Izvēlētajiem TLA dalībniekiem ir plaša praktiska lean vadošā pieredze Toyota iekšienē un personīgi iespēja piedalīties Eiropas rūpnīcu integrācijas pārveides procesā. Lean konsultāciju programma nodrošina vienu no mūsu lean speciālistiem, lai tas strādātu noteiktajos klientu procesos, lai nodrošinātu ārēju perspektīvu un stratēģisku ceļvedi nepārtrauktai uzlabošanai. Tas var ietvert ieteikto personāla apmācību pēc vajadzības un „palīdzības līnijas” nodrošināšanu problēmu risināšanai.

Atpakaļ uz Lean Akadēmiju >>

Sazināties ar mums

Jishuken projekts

Mēs izmantojam autentisko Toyota Jishuken metodi kā vēlamo projekta modeli, lai paātrinātu jūsu uzņēmuma veiktspēju. Jishuken, tāpat kā daudzi japāņu vārdi, nav viegli tulkojams, bet īsi nozīmē „pašmotivētu prasmju uzlabošanu”, kas centrē nepārtraukta uzlabojuma un cilvēku pamatu. Jishuken projekta laikā mēs pievēršam uzmanību klienta noteiktajai jomai kā prioritātei, lai uzlabotu uzņēmuma darbības mērķus. Jishuken komanda, kuru veido gan TLA, gan klientu biedri, rūpīgi analizē pašreizējo stāvokli, izmantojot Toyota TPS metodes un rīkus, lai atrastu plaisu un tādējādi uzlabotu potenciālu. Ar šo pieeju tiek realizēti divkārši mērķi - gan uzņēmējdarbības rezultātu uzlabošana, gan iedzīvotāju attīstība. Visbeidzot, cilvēki būs vissvarīgākie un vadīs ceļu ilgtspējīgai nepārtrauktai uzlabošanai.

Lasīt vairāk par Toyota Ražošanas Sistēmu > >>

Atpakaļ uz Lean Akadēmiju >>

Lean apmācības

Mēs piedāvājam apmācīt jūs par dažām unikālām metodēm, rīkiem un kultūras pieejām, kas tiek veiksmīgi piemērotas Toyota. Šī pieeja ir piemērota klientiem, kas vēlas attīstīt iekšējo kompetenci, lai izveidotu vienkāršus darba paņēmienus. Apmācības programma ir izstrādāta atbilstoši individuālajām vajadzībām un sākotnējiem lean vērtēšanas procesa rezultātiem, un tā pamatā ir sērijas moduļi, kas iegūti no Toyota ražošanas sistēmas. Mēs varam veikt pilnībā pielāgotas apmācību programmas, kas balstītas uz individuālām klientu vajadzībām mūsu atrašanās vietās vai klienta atrašanās vietā - atkarībā no tā, kas vislabāk atbilst šim mērķim. Ja jūs interesē mūsu Japānas rūpnīcās izvietotās apmācības programmas, lūdzu, reģistrējiet savu interesi par to šajā veidlapā un mēs informēsim jūs par nākamo pieejamo programmu. Lūdzu, pārbaudiet arī mūsu pasākumu norises kalendāru, kas regulāri tiek organizēti mūsu Eiropas dienesta centrā, un arī ekskluzīvus pasākumus, kas pieejami mūsu Eiropas rūpnīcās.

 

Atpakaļ uz Lean Akadēmiju >>

Lean transformācija

Mūsu pārveides programmas ir paredzētas organizācijām, kurām ir nepieciešams izstrādāt un realizēt lean ceļvedi ar ieteikumiem uzlabotai darbplūsmai un vadības struktūrai, apvienojumā ar personāla apmācību un atbalstu, izmantojot īstenošanas procesu. Ir daudzi tā saucamie „lean” projekti, kas varētu sākties ar ļoti optimistisku biznesa sākumu, bet beidzas ar neapmierinošiem rezultātiem un šaubām. Vislielākais zaudējums slēpjas ne jau neefektīvās lean projekta naudas izmaksās, tā ir zaudētā uzticamība un uzticība organizācijai. Toyota uzskata, ka ir tikai viens veids, kā patiesi mainīt kultūru un ieviest TPS / Lean. Tā ir augstākā vadība, kas pastāvīgi uzņemas vadošo lomu organizācijā ikdienā, "veikala stāvā". TLA liesās transformācijas programmas to risina, pārveidojot visu organizāciju no augšas uz leju, lai izvairītos no neveiksmes kļūmēm. Mēs izmantojam metodes un tehnikas, koncentrējoties uz Jishuken metodi, kas padarīja Toyota par Nr.1 Lean kompāniju, lai nodotu zināšanas jums kā klientam, lai nodrošinātu nākotnes panākumus jūsu lean ceļojumā.

Atpakaļ uz Lean Akadēmiju >>

Investīciju plānošana

Lai saglabātu konkurētspēju un palielinātu rentabilitāti, vairums uzņēmumu periodiski saskaras ar nepieciešamību pēc ieguldījumiem, lai uzlabotu darbības efektivitāti. Tas ir īpaši aktuāli arī šodien, strauji attīstoties tehnoloģijām. Toyota arī atzīst iespējas mainīt, ieviest automatizāciju pakāpeniski daudzās uzņēmējdarbības daļās un izmantojot savienojamību. Tomēr panākumu atslēga ir nodrošināt, lai katrs process tiktu rūpīgi izvērtēts un pilnībā optimizēts pirms ieguldījumu veikšanas. Mēs apzināmies, ka daudzi no mūsu klientiem saskaras ar līdzīgām problēmām, kuras plāno nākotnē. Lean Academy investīciju plānošanas pakalpojumi sniedz ekspertu novērtējumu un konsultācijas, lai nodrošinātu, ka lean darbības principi tiek veidoti un uzturēti kā daļa no ieguldījumu un ieviešanas programmas, nodrošinot gala rezultātu maksimālu kvalitāti un pievienoto vērtību.

Atpakaļ uz Toyota Lean akadēmiju >>