8 faktori, kas jāņem vērā, pērkot iekrāvēju

Pirmo reizi iegādājoties iekraušanas tehniku, svarīgākie kritēriji, pēc kuriem izvēlēties tehniku, var nebūt pilnīgi skaidri. Lai uzzinātu vairāk, lasiet mūsu ceļvedi.

Kontrolsaraksts

 BT Reflex

Kāda veida preces Jūs pārvietojat?

Labs sākumpunkts ir apsvērt pārvietojamo preču veidu. Analizējat sekojošo:

1. Preces: kāda veida preces ir jāpārvieto? Ņemiet vērā to svaru un izmēru, jo tas ir nozīmīgs aspekts tehnikas veida noteikšanai. Vai Jūs strādājat ar viena veida palešu izmēriem vai ar dažāda izmēra paletēm? Vai krava ir nelielas atsevišķas preces vai lielgabarīta paletes?

2. Uzglabāšana: kā tiek sadalītas preces visā noliktavā? Piemēram, FIFO (pirmais iekšā - pirmais ārā) procesiem ir atšķirīgas prasības nekā LIFO (pēdējais iekšā - pirmais ārā) procesiem.

3. Kraušana: vai Jūsu preces var sakraut? Padomājiet par to, vai preces atļauj kraut paletes vienu virs otras un / vai plauktā, vai arī ir nepieciešama tikai horizontāla kravas transportēšana.

4. Plaukti: kādi ir izmēri? Izmēriet ne tikai plauktu augstumu, bet arī dziļumu. Tādā veidā Jūs uzzināsiet, kādā augstumā pacēlājam ir jāceļ krava, lai sasniegtu augstāko plauktu.

Powerpallet truck small warehouse

Kāds ir jūsu noliktavas plānojums?

Vai Jūsu operācijas notiek telpās vai ārā? Ja iekraušanas tehnikai jāstrādā ārpus telpām, Jums arī jāpārliecinās, ka tā ir piemērota visiem laika apstākļiem. Apskatīsim Jūsu noliktavas plānojumu.

5. Griesti: Cik augstu Jūs varat pacelt mastu? Svarīgs ir ne tikai griestu augstums, bet viss, kas atrodas zem tiem. Vienmēr noteikti izmēriet un ņemiet vērā zemāko griestu augstumu.

6. Vārti un durvis: kāds ir augstums un platums? Izmēriet tos, lai garantētu, ka Jūsu izvēlētā iekraušanas tehnika var viegli izbraukt cauri, nesabojājot šasiju vai noliktavas infrastruktūru.

7. Ejas: jāizmēra visu eju platumu un garumu. Pārbaudiet arī grīdas materiālu un stāvokli. Vai tā var izturēt slodzi? Vai grīda ir gluda un vai ir kādi slīpumi?

8. Attālums: vai krava ir jāpārvieto lielos attālumos? Vai arī Jums nepieciešama tehnika, lai veiktu vienkāršu kravas pārvietošanu nelielos attālumos? Ņemiet vērā braukšanas attālumu un biežumu.

Tagad Jums ir labaks priekšstats, ko meklēt. Lasiet vairāk par mūsu modeļiem un salīdziniet atsevišķus modeļus.

Atrast iekraušanas tehniku

Nodzēst visu