8 faktori, kas jāņem vērā, pērkot iekrāvēju

Pirmo reizi iegādājoties iekrāvēju, var nebūt skaidrs, uz kādiem kritērijiem jums vajadzētu koncentrēties. Ar šo ceļvedi mēs palīdzēsim jums sākt darbu.

Jūsu kontrolsaraksts

 BT Reflex

Kāda veida preces jūs pārvietojat?

Labs sākumpunkts ir apskatīt, kāda veida preces jūs apstrādājat. Pārliecinieties, ka analizējat šo:

1. Preces: kāda veida preces jūs apstrādājat? Ņemiet vērā to svaru un izmēru, jo tas ir nozīmīgs aspekts, kas nosaka iekrāvēja veidu. Vai jūs strādājat ar viena veida palešu izmēriem, vai ir izmēra izmaiņas, kurām nepieciešama elastība? Vai kravas ir nelielas atsevišķas preces vai lielgabarīta paletes?

2. Uzglabāšana: kā jūsu preces tiek sadalītas visā noliktavā? Piemēram, FIFO (pirmais iekšā, pirmais ārā) procesiem ir atšķirīgas prasības nekā LIFO (pēdējais iekšā, pirmais ārā) procesiem.

3. Kraušana: vai tā ir nepieciešama ar jūsu preču veidu? Padomājiet par to, vai jūsu preces ļauj paliktņus sakraut viens otram virsū un / vai plauktā, vai arī jums vienkārši ir nepieciešams kravas transportēt horizontāli.

4. Plaukti: kādi ir izmēri? Izmēriet ne tikai plauktu augstumu, bet arī dziļumu. Tādā veidā jūs zināt, kāds ir nepieciešamais augstums, kurā iekrāvējam jāaizsniedz augstāko plauktu.

Kāds ir jūsu noliktavas dizains?

Vai jūsu operācijas notiek telpās vai ārā? Ja jums ir vajadzīgi iekrāvēji, lai brauktu ārā, jums jāpārliecinās arī par to piemērotību darbam dažādos laika apstākļos. Apskatīsim jūsu noliktavas dizainu.

5. Griesti: Cik augstu jūs varat pacelt mastu? Svarīgs ir ne tikai griestu augstums, bet jo īpaši elementi, kas atrodas zemāk. Vienmēr noteikti izmēriet un ņemiet vērā zemāko griestu augstumu.

6. Vārti un durvis: cik augstas un platas tās ir? Izmēra tos abos veidos, lai garantētu, ka iekrāvēji, kurus jūs izvēlaties, var viegli iziet cauri, nesabojājot šasiju vai noliktavas infrastruktūru.

7. Ejas: jāizmēra visu eju platumu un garumu. Pārbaudiet arī grīdas materiālu un stāvokli. No kā tas ir izgatavots un vai tas var aizkavēt iekraušanu? Vai tas ir gluds un vai ir kādi slīpumi?

8. Attālums: vai ar savām precēm jums jābrauc tālu? Ņem vērā braukšanas attālumu un biežumu.

Tagad jums ir dažas idejas, ko meklēt. Lasiet vairāk par mūsu dažādajiem iekrāvēju modeļiem un salīdziniet dažādus iekrāvējus.

Atrast iekrāvēju