Mūsu ceļvedis BT rokas palešu ratiņiem

Visu laiku labākie palešu rati!

Toyota BT Lifter palešu rati ir rentabls, inovatīvs un uzticams materiālu apstrādes risinājums.
BT Lifter diapazons ir piemērots pasaules standartam manuālajā palešu vadīšanā, kas ir piemērots visu veidu pārvietošanai, ieskaitot darbības ar zemu trokšņa līmeni un korozīvu un daļēji mitru vidi.
BT Lifter klāsts dzīves laikā spēj veikt vairāk nekā 100 000 pacelšanu - nenoliedzams sasniegums iekrāvējam, kurš pirmo reizi tika ieviests gandrīz pirms 60 gadiem.
Ar palešu ratu mūža garantiju izvēlētajai šasijai un zemām ekspluatācijas izmaksām, pateicoties iekrāvēju ilgajam ekspluatācijas laikam, ir viegli saprast, kāpēc visā pasaulē jau ir pārdoti 3 340 000 BT palešu ratu.

Mēs iepazīstinām jūs ar rokas palešu ratu klāstu

Mūsu palešu rati ir paredzēti drošai, uzticamai apkalpošanai ilgam laikam. Ar rūpīgi kontrolētām un nepārtrauktām pārbaudēm mēs esam izmērījuši, cik darba ciklus var veikt ar BT Lifter. Salīdzināmi testi ir parādījuši, ka vairums rokas palešu ratu nolietojas un ir jāmaina līdz piecām reizēm, lai veiktu tādu pašu darba apjomu: BT Lifters ir attīstījušies gadu desmitiem. Lasiet vairāk par visām mūsu dažādajiem palešu ratiem. Jūsu materiālu apstrādes vajadzībām ir daudz dažādu modeļu.

Klasiskie rokas palešu ratiņi

Nesenie jauninājumi ietver unikālo "viegli iedarbināmo" BT Pro Lifter, kas atvieglo smagas kravas pārvietošanu. Vienkārši ieslēdzot manuālo vadības sviru, stūres svira nodrošina lai krava nonāktu kustībā, samazinot piepūli līdz 67%.

BT Pro Lifter

Svēršana

Mēs varam jums piedāvāt rokas palešu ratu “svara indikatora” versiju ar precizitāti +/– 20 kg un “mēroga” palešu ratus, kas ļauj precīzi izmērīt kravas apstrādes laikā.

Apskatīt klāstu

High Lifter palešu rati

Ar 800 mm pacelšanas augstumu BT High Lifter modeļi ne tikai ātri un viegli pārvieto kravas, bet arī var pacelt kravas ērtā augstumā, lai pārvietotu tālāk, vai darboties kā darba galds ar regulējamu augstumu. Pieejami arī elektriskā pacēlāja un Inox modeļi.

BT High Lifter palešu rati

Mitrai/korozīvai/higiēniskai videi

Izgatavots no ilzturīga augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, BT Lifter Stainless ir lieliski piemērots lietošanai korozīvā vidē un lietojumiem, kur nepieciešama augsta higiēnas pakāpe. Cinkoto BT Lifter var izmantot daļēji mitrā vidē.

Nerūsējošs vai cinkots BT Lifter

Motorizēta kravas kustība

Preču kustībai gandrīz bez piepūles paredzētais BT Pro Lifter Motorized ir elektromotors, kas iebūvēts galvenajā ritenī. Tas nozīmē, ka ar vienu taustiņu var pārvietot kravas līdz vienai tonnai.

BT Pro Lifter Motorised

SHHHH!!! Darbība klusumā

Ar darbības troksni, kas mazāks par 60 dB, BT Silent Lifter ir ideāli piemērots vēlām piegādēm un dzīvojamām zonām. BT Lifter Silent kopš 2012. gada nēsā zīmi Quiet Mark.

Buy BT Lifter Silent

Pazemināts dakšas augstums

BT Low Lifter ir samazināts dakšas augstums tikai 75 mm, padarot to ideāli piemērotu lietojumiem, izmantojot zema klīrensa paletes un kravas apmales, lai maksimāli palielinātu vietu.

BT Low Lifter

Tikai 2 kustības!

BT Lifter palešu rati ir pieejami ar ātrās pacelšanas specifikāciju, kas nozīmē, ka kravas pacelšanai nepieciešami tikai divi sūkņa agregāta triecieni. Viegli startējamais BT Pro Lifter ir pieejams arī kā ātrās pacelšanas modelis.

BT Quick Lift

Vajadzīga palīdzība?

Mēs piedāvājam jums ērtu sazināšanos ar mums. Jūs varat rakstīt mums uz e-pastu vai, ja vēlaties sarunu pa telefonu, tas ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no plkst.8:30 līdz 17:30

Sazināties ar mums

12 iemesli,lai pirktu BT Lifter

Ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi mums ir rokas palešu ratiņi visiem gadījumiem, un tas ļauj ietaupīt naudu.

Atklājiet visas priekšrocības

Bt lifter

BT Lifter iztur laika pārbaudi

Toyota BT Lifters ir rentabls un uzticams materiālu apstrādes risinājums.

Izpētiet BT Lifter klāstu

BT Levio range

Elektriskie noliktavu iekrāvēji

BT Levio gājēju vadības un platformu iekrāvēji ar dažādu jaudu klāstu.

View all products