Toyota in-house lithium-Ion batteries

LITIJA-JONU AKUMULATORI

Pilnībā integrēti un ražoti Toyota

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad mēs piedāvājam pilnīgi integrētus litija jonu akumulatorus, visu elektroiekrāvēju diapazonā. Ievērojot Toyota augstos kvalitātes standartus.

Pateicoties mūsu jaunākajām inovācijām, tagad piedāvājam pilnīgu Toyota enerģijas risinājumu ar mūsu litija jonu akumulatoriem. Šie akumulatori ir pilnībā integrēti, piedāvājot papildu ieguvumus un enerģijas ietaupījumus visai mūsu elektriskajai tehnikai.

Litija-jonu risinājumiem ir daudz priekšrocību:


• Kalpošanas laiks ir vairāk kā 3 reizes lielāks nekā svina-skābes akumulatoriem
• Par 30% energoefektīvāki akumulatori
• Akumulatora uzpilde un apkope nav nepieciešama
• Akumulators neizdala gāzes, tāpēc to var uzlādēt jebkurā laikā un vietā
• 7 gadu garantija
• Uzlabota drošība, pateicoties unikālajai Toyota kontaktdakšai
• Nav nepieciešamas akumulatora nomaiņas vai uzlādes telpa, kas nodrošina papildu izmaksu ietaupījumus un papildu drošību


 

Toyota grupas litija jonu akumulatoru risinājumi nodrošina modulāro akumulatoru uzstādīšanu. Tas nozīmē, ka tehniku var aprīkot ar pareiza izmēra akumulatoriem, kas atbilst klientu vajadzībām. Modulārā sistēma nodrošina arī pēcpārdošanas elastību, jo, veicot servisu, nav nepieciešams daudz detaļu, kas garantē maksimālu darbspēju. Neatkarīgi no darba apjoma, šādi akumulatori ātri atmaksājas, padarot tos piemērotus lietošanai visu veidu operācijās, ar zemu vai augstu intensitāti. Klienti var būt droši ar pagarinātu 7 gadu garantiju bez ierobežojumiem.

Driver using BT Optio for order picking

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu tehnikas klāstu, ieskaitot iekrāvējus, augsto plauktu pacēlājus, palešu pārvadātājus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Toyota iepazīstina ar litija-jonu akumulatoru risinājumiem

Daudzus gadus piedāvājot tehniku aprīkotu ar litija-jonu akumulatoriem, Toyota Material Handling tagad ievieš jaunus litija-jonu akumulatoru risinājumus.

Lasīt vairāk >

Meira Nova paplašina savu litija-jonu klāstu pēc pirmās veiksmīgās pieredzes.

Meira Nova ir somu uzņēmums, kas restorāniem un ēdināšanas uzņēmumiem piegādā pārtiku un dzērienus. Pēc veiksmīgas pirmās pieredzes ar 4 Toyote Li-Ion iekrāvējiem, viņi nolēma iegādāties vēl 2 BT Levio LPE iekrāvējus un 4 BT Optio OSE Li_Ion iekrāvējus.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražošanas Sistēma (TPS)

Savā ražošanas procesā mēs izmantojam Lean metodi un ražojam tikai to, kas tiek pasūtīts.

Lasīt vairāk >

Nodzēst visu