Savienotie & Viedie iekrāvēji no Toyota

Iepazīsti viedos iekrāvējus no Toyota

Toyotas standarts ir viedie noliktavu iekrāvēji

Vai jūs zināt, cik daudz laika jūsu viedie iekrāvēji pavada, pārvietojoties pa noliktavu? Vai jūsu zināt, kāds ir viedo iekrāvēju dīkstāves laiks? Vai pastāv risinājums, lai optimizētu apkopes biežumu un samazinātu kopējās izmaksas? Tagad pastāv viegls veids, kā pārskatīt un kontrolēt uzņēmuma darbību, lai tā būtu efektīvāka, produktīvāka un drošāka.

Toyota Material Handling noliktavu viedie iekrāvēji, kas iegādāti pēc 2018. gada oktobra, ir iebūvēta telemātika. Toyota ir lielākais viedo iekrāvēju (smart trucks) ražotājs, jo vēlamies piedāvāt tehniku un instrumentus vienkāršai loģistikai. Telemātika kā standarts ļauj vieglu piekļuvi datiem no iekārtas ražošanas brīža. Šādā veidā ir iespējams viegli piekļūt un analizēt no viedo iekrāvēju (smart trucks) iegūtos datus, lai labāk saprastu un uzlabotu uzņēmuma darbību.

Toyota viedie iekrāvēji (Smart Trucks) sniedz pārskatu par darba stundām, to izmantošanu, apkopi un nomas datiem, kā arī nodrošina mobilo servisu. Lai kontrolētu sava uzņēmuma darbību, jūs variet vienkārši piekļūt viedo iekrāvēju (smart trucks) pārskatam. Ir iespējams izsekot viedo iekrāvēju izmantošanai un piefiksēt ekspluatācijas stundas, lai precīzi ieplānotu apkopi, tādējādi ietaupot servisa laiku un izmaksas. Lai iegūtu maksimālu darbspējas laiku, ar lietotnes palīdzību ir iespējama saziņa ar servisu.

Iekārtu saraksta pārskats

Interneta vietnē ir atrodams visu viedo iekrāvēju (smart trucks) pārskats. Apskatiet mērījumus, iekārtu numurus, apkopes un nomas līguma datus.

Viedo iekrāvēju lietošana

Sekojiet līdzi darba stundām un pielāgojiet apkopes biežumu, lai paildzinātu viedo iekrāvēju darba mūžu.

Serviss

Sazinieties ar apkopes komandu, izmantojot internetu vai lietotni, nosūtot attēlu un/vai ziņojumu.

I_Site iekārtu pārvaldība

Ar I_Site jūs varat pārraudzīt jūsu viedos iekrāvējus un vadītājus, lai veiktu nepieciešamos uzlabojumus.

Kā I_Site ieviešana var palīdzēt jūsu uzņēmumam

Viedos iekrāvējus (Smart trucks) var viegli savienot ar I_Site - Toyota iekārtu pārvaldības sistēmu. Šī tehnoloģija ir vienkārši aktivizējama un tā ļauj pārskatīt jūsu uzņēmuma darbību, kā arī šos datus var izmantot, lai atrastu un risinātu dažādas problēmas. I_Site piedāvā detalizētus ziņojumus, kas ļauj pieņemt pareizus lēmumus un uzlabojumus viedo iekrāvēju izmantošanā, kā arī ļauj pārraudzīt, kuri vadītāji ir sertificēti konkrētam iekārtas veidam. Tāpat arī I_Site ļauj samazināt apkopes nepieciešamību.

Vairāk par I_Site

Viedie iekrāvēji (Smart Trucks) savieno jūsu uzņēmumu

Kā viedie iekrāvēji (Smart Trucks) sagatavo manu uzņēmumu nākotnei?

Sākot no šodienas, viedie iekrāvēji (smart trucks) palīdzēs nodrošināt jūsu loģistikas nākotni. Jums būs iespēja uzlabot dažādas uzņēmuma jomas, iegūstot un analizējot viedo iekrāvēju (smart trucks) datus. Jūs varēsiet paildzināt jūsu iekārtu darba mūžu un optimizēt viedo iekrāvēju izmantošanas skaitu gada laikā. Tāpat jums būs arī iespēja iegūt alternatīvus tirdzniecības piedāvājumus jūsu uzņēmumam, kā, piemēram, nomas viedos iekrāvējus, kuriem ir piemērots stundas tarifs. Tāpat arī būs iespējams ieplānot apkopi, lai novērstu dīkstāvi.

Kādā veidā viedie iekrāvēji (Smart Trucks) sekmē veiksmīgu uzņēmuma darbību?

Pasaulē, kur viss ir savienots, viedie iekrāvēji (smart trucks) sniedz jums informāciju, lai jūs zinātu, ka visu kontrolējat un varat uzlabot uzņēmuma darbību. Jums būs iespēja veikt mērījumus un uzlabojumus pat no attāluma, neraugoties uz to vai jums ir tikai viena vai vairākas iekārtas. Rezultāts? Veiksmīga uzņēmuma darbība, pateicoties efektīvai optimizācijai, nezaudējot enerģiju, laiku un telpu.

Mūsu redzējums viedajai loģistikai
Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >

Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Mūsu automatizētās tehnikas klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai un rentablākai kravas apstrādei.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad Toyota piedāvā pilnībā integrētus litija-jonu akumulatorus visam iekrāvēju klāstam, atbilstoši augstajiem Toyota Ražošanas Sistēmas standartiem

Lasīt tālāk >