Zemas temperatūras vide

Zemas temperatūras noliktavas darbības ir viena no visgrūtākajām darba vidēm. Ne tikai temperatūra zem nulles ietekmē jūsu iekrāvēju akumulatora jaudu, elektroniku, eļļošanu un vadītāja spēju darbināt iekrāvēju, bet jums ir jādomā arī par telpas izmantošanu. Atdzesētām (apkārtējās vides temperatūras pazemināšana līdz 0 ° C) vai saldētām (zem 0 °) operācijām ir nepieciešami liesi, efektīvi risinājumi, kas samazina telpas, resursu un laika izšķiešanu, vienlaikus nodrošinot uzticamību šajās prasīgajās vidēs. Mums ir gara vēsture un pieredze, strādājot zemas temperatūras operācijās, kā standartu piedāvājot pilnu transportlīdzekļu klāstu un risinājumus operācijām aukstās telpās, kā arī specializētus saldētavu risinājumus.

Pieejami “lean” risinājumi aukstajām zonām

Specializētas aukstumiekārtas, kas nodrošina maksimālu darba laiku

 

  • Temperatūrai zem -30°C
  • Katram modelim paredzētas īpašas aukstās vides specifikācijas un papildinājumi
  • Pakalpojumu līgums, kas pielāgots jūsu vajadzībām

    Viss Toyota iekrāvēju klāsts ir izstrādāts tā, lai tas bez izmaiņām darbotos efektīvi līdz 0 ° C. Tomēr, ja temperatūra ir zemāka par -30 ° C, vairums iekrāvēju būs jāpielāgo. Īpašas iezīmes var būt nerūsējošais tērauds, saldētavu eļļa, neslīdošas platformas, apsildāmas baterijas uc Toyota piedāvā plašu iekrāvēju klāstu, tostarp rokas palešu ratiņus, pasūtījumu komplektētājus, ļoti šauru eju iekrāvejus (VNA), atsvara iekrāvējus, kurus var pilnībā pielāgot lietošanai saldētavās. Daži krāvēji prasa maz modifikāciju, piemēram, Toyota BT Levio palešu ratiņi un BT Staxio iekrāvēji -vienkārši vajag zemas temperatūras hidraulisko eļļu - visos citos aspektos tie ir iepriekš konstruēti saldētavām ar pilnībā noslēgtām sastāvdaļām. Visas aukstumiekārtas ir skaidri definētas ar sniegpārslas simbolu. Tas palīdz samazināt izmaksas, samazinot risku, ka iekrāvēji tiek izmantoti nepareizi.

Viss, kas jums jāzina par loģistiku temperatūras kontrolētā vidē

Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Mūsu automatizētās tehnikas klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai un rentablākai kravas apstrādei.

Lasīt vairāk >

Litija-jonu risinājumi no Toyota

Tagad Toyota piedāvā pilnībā integrētus litija-jonu akumulatorus visam iekrāvēju klāstam, atbilstoši augstajiem Toyota Ražošanas Sistēmas standartiem

Lasīt tālāk >

Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu tehnikas klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu pārvadātājus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Sieviete pie portatīvā datora

Jūsu iekrāvēja finansēšana

Mūsu visaptverošie finanšu risinājumi piedāvā jums mieru, lai jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību.

Lasīt vairāk >