Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Atklājiet mūsu „lean” vīziju nākotnei

Mūsu nākotnes vīzija

„Lean” loģistika un nepārtrauktā plūsma tagad ir izaicinājums, un vēl jo vairāk būs nākotnē. Mūsu risinājums? Komandas darbs starp iekrāvējiem, pateicoties mākslīgajam intelektam, nosūtot pareizos iekrāvējus pareizajā vietā īstajā laikā. Lai iegūtu maksimālu skaitu operācijuar pievienoto vērtību un ārkārtēju optimizāciju, ar nulles atkritumiem enerģētikā, laikā un telpā.

Mūsu "Loginocomi" pieeja

Taupīgas domāšanas piemērošana loģistikai

  •  Darbs ar mūsu ieinteresētajām pusēm pie jaunākajām tendencēm

  • Atbildes uz jautājumiem

  • Pilna servisa vēsture

    Mūsu “Logiconomi” domāšana liek mums uzdot jautājumus un rast
    pareizās atbildes – lai strādātu ar klientiem un citiem uz priekšu domājošiem uzņēmumiem, lai noteiktu nākotnes vajadzības

Sadarbība

Loģistikas risinājumi šodienai un rītdienai

Sekojot globālajām tendencēm, piemēram, e-komercijai un digitalizācijai, materiālu apstrādes industrija mainās un diezgan ātri pielāgojas. Tāpēc mēs sadarbojamies ar tādiem partneriem kā mūsu māsas kompānija Vanderlande un Microsoft loģistikas risinājumu jomā šodien un rīt.

Jauna un novatoriska domāšana materiālu apstrādei

Daļa no šīs pieejas ir Logiconomi studentu apbalvošanas programma, kuras mērķis ir veicināt svaigu, jauneklīgu un inovatīvu domāšanu materiālu apstrādei. Toyota Loģistikas dizaina konkurss tika uzsākts, lai atvērtu dialogu ar jauniem dizaineriem un veicinātu jaunas idejas. Pēc tā panākumiem tika ieviests Toyota Logistics Engineering Challenge, lai aicinātu inženierzinātņu studentusi radīt novatoriskus, bet iespējamus inženiertehniskos risinājumus.

LOGICONOMI konvencija

Mēs apzināmies, ka mums jābūt atvērtiem loģistikas tehnoloģiju nākotnes tendencēm loģistikā, un, lai to sasniegtu, ir ļoti svarīgi sadarboties ar klientiem un līdzīgi domājošiem piegādātājiem. Mūsu mērķis ir sadarboties ar saviem klientiem, lai dalītos mūsu domāšanā un palīdzētu viņiem uzlabot efektivitāti visos procesa posmos. Tas ir nepārtraukts process mums - mēs to saucam par Logiconomi. Mūsu Logiconomi konvencija ir palīdzējusi mums dalīties ar mūsu idejām, iegūt vērtīgu atgriezenisko saiti un dalīties ar mūsu „lean” domāšanu ar klientiem.

Jums varētu interesēt

Mūsu Loginocomi pieeja

Mūsu Loginocomi pieeja

Uz nākotni vērstā izstrādes domāšana par efektīviem, ekoonomiskiem procesiem, iekļaujot lieso ekonomiku, sadarbību un inovācijas.

Lasīt vairāk >
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Daudzi uzņēmumi gūst labumu no to materiālu apstrādes procesa automatizācijas.  Mūsu automatizēto iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai, rentablai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >
Close up on SAS logo on truck

Aktīvās Stabilitātes Sistēma (SAS)

Šis jauninājums atbalsta drošību, palīdz samazināt vadītāja un zaudējumu atlīdzināšanas izmaksas. Dinamiska sistēma uzrauga iekrāvēju darbību un automātiski veic koriģējošas darbības, kad tā sajūt  nestabilitātes faktorus.

Lasīt vairāk >
Driver on lithium-ion truck in warehouse

Mūsu unikālais Litija jonu diapazons

Litija jonu baterijas ir izrādījušās par 30% energoefektīvākas  nekā svina-skābes akumulatori, ievērojami samazinot CO2 emisijas.

Lasīt vairāk >