Lai mūsu lapu varētu izmantot pilnībā,jums jāpiekrīt sīkdatņu izmantošanai. Sapratu

Savienotie & Viedie iekrāvēji no Toyota

Iepazīsti viedos iekrāvējus no Toyota

Vai zinājāt, ka vidēji iekrāvēju autoparks tiek izmantots par 35%?

Iekrāvēju autoparka vidējais izmantošanas līmenis ir tikai aptuveni 35%. Tas nozīmē, ka 65% ir zudumi, vai tie ir laika, izmaksu vai bojājumu zaudējumi. Izmantojot viedos iekrāvējus no Toyota, kas ir pirmie standarta savienotie iekrāvēji materiālu apstrādes nozarē, jūs varat kontrolēt savus iekrāvējus un strādāt, lai nodrošinātu nevainojamu darbību.

Viedie iekrāvēji tagad ir Toyota standarts

Visi elektriskie noliktavas iekrāvēji no Toyota Material Handling, kas pasūtīti pēc 2018. gada 1. oktobra, tiek piegādāti ar integrētu telemātiku. Standarta telemātikas aparatūras uzstādīšanas iemesls ir tas, ka visi dati no iekrāvēja ražošanas brīža var tikt uzreiz pieejami, lai efektīvi analizētu un salīdzinātu visu iekrāvēju datus un uzvedību. Tas ļauj jums pilnībā kontrolēt savus iekrāvējus un uzlabot darbību jomās, kuras vēlaties, piemēram, drošībā vai produktivitātē. Dati, kas iegūti no no Toyota savienotajiem viedajiem iekrāvējiem, tiek tieši pārsūtīti no iekrāvēja uz centrālo datubāzi, kur informācijai var piekļūt, izmantojot tīmekļa portālu vai mobilo lietotni. Tas tiek darīts, izmantojot I_Site lietojumprogrammu - autoparku vadības sistēmu, ko Toyota izveidojusi pirms desmit gadiem, un ar ko jau ir savienoti aptuveni 70 000 iekrāvēju. Šajā portālā tiek reģistrēti visi iekrāvēju darbības līmeņi, veidojot datus, kas ir gatavi analizēšanai.

Viss, kas jums jāzina par Toyota viedajiem iekrāvējiem

Savienojamība ir atslēgvārds nākotnes loģistikā

Mēs jau dzīvojam savienotajā pasaulē, ar piekļuvi visam un ikvienam, pieskaroties pogai. Jauni, pastāvīgi tiek noteikti augstāki standarti. Lai sasniegtu maksimālu veiktspēju, ir nepieciešams ātri pārvietoties, precīzi mērīt un nepārtraukti uzlabot. Mūsu mērķis ir sadarboties ar saviem klientiem, lai dalītos mūsu domāšanā un palīdzētu viņiem uzlabot efektivitāti visos procesa posmos. Ar savienotajiem iekrāvējiem jūs varat kontrolēt savu darbību, novērst visus atkritumus un strādāt, lai veiktu nevainojamu darbību. Pat mērīšana un darbības veikšana no attāluma: jebkurā laikā un jebkurā laikā savienotajā nākotnē ...

SAZINIETIES, LAI UZZINĀTU VAIRĀK

Uzziniet vairāk par viedajiem iekrāvējiem

Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >

Gudro iekrāvēju priekšrocības

Lasiet vairāk, kādas jomas jūsu biznesā uzlabo gudrie iekrāvēji.

Lasīt vairāk >

Labāks serviss ar gudrajiem iekrāvējiem

Kā integrētā telemātika uz gudrā iekrāvēja veicina labāku servisu, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju?

Lasīt vairāk >

Kādas funkcijas padara iekrāvēju gudru?

Kas ir gudrais iekrāvējs no Toyota un kādas ir tā funkcijas?

Lasīt vairāk >

Vairāk rakstu par viedajiem iekrāvējiem