Toyota Dizains

Toyota Dizaina Centra mēs svaigas idejas pārvēršam Toyota iekrāvēju un noliktavas tehnikas dizainā, koncentrējoties uz inovāciju, kvalitāti, efektivitāti, draudzīgumu lietotājam un ilgtspēju. Iedvesmojoties no Toyota vērtībām, no vienas puses, un nozares attīstības tendencēm, no otras puses, mēs izstrādājam materiālu apstrādes risinājumus, domājot par mūsu klientiem.

Par Dizaina Centru

Inovatīva produkta dizains ir pilna laika disciplīna un nozīmē,ka mūsu palešu pārvadātāji un iekrāvēji nepārtraukti attīstās.

Mūsu dizaina centrs ir radoša un dinamiska vide ar īpašiem profesionāļiem. Mūsu modeļi ir ne tikai estētiski, tie arī nodrošina perfektu līdzsvaru starp drošību, izturību, produktivitāti, vadāmību un vienkāršību - Toyota pamatvērtībām. Šīs vērtības ir ļoti svarīgas projektēšanas procesā un galu galā iznākuma formā un gala produkta funkcionēšanā.

Vairāk par Dizaina Centru
Design team review sketches

Toyota loģistikas dizaina konkurss

Mūsu pieeja dizainam ir vienkārša. Mēs pastāvīgi aicinam jaunos talantus, atklājam svaigas vīzijas un iedrošina atvērtu prātu.

Mūsu meklējumi rītdienas risinājumos iedvesmoja izsludināt Toyota loģistikas dizaina konkursus studentiem. Palikt laikam priekšā ir iespējams tikai pateicoties mūsu ikdienas meklējumiem svaigākajiem un tālredzīgākajiem materiālu apstrādes aprīkojuma dizaineriem.

Vairāk par konkursu

Dizaina vēstures akcenti

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Operators darbā ar  BT Optio

Mūsu produktu klāsts

Apskatiet mūsu tehnikas klāstu, ieskaitot iekrāvējus ar izbīdāmu mastu, palešu pārvadātājus un pasūtījumu komplektētājus.

Lasīt vairāk >

Mūsu vēsture

Mums ir vairāk kā 100 gadu pieredze materiālu apstrādes jomā. Apskatiet dažus mūsu vēsturiskos akcentus!

Lasīt vairāk >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >