Loģistikas risinājumu centrs

Loģistikas risinājumu centrs ir paredzēts jaunu tehnoloģiju un risinājumu atrašanai loģistikā. Mēs koncentrējamies uz automatizāciju, noliktavu aprīkojumu un telemātiku.

Loģistikas risinājumi loģistikas problēmu risināšanai

Iekraušanas biznesā darbaspēka un postījumu izmaksas bieži veido ievērojamu daļu no kopējām darbības izmaksām.

Atkārtotās materiālu apstrādes operācijās mēs varam samazināt šīs izmaksas, uzlabojot jaudu, produktivitāti un drošību, pateicoties automatizētiem risinājumiem, telemātikai un programmatūras risinājumiem, kas izveidoti mūsu Loģistikas risinājumu centrā.

Darbs nākotnes virzienā

Tā kā loģistika nepārtraukti attīstās, mēs arī izstrādājam piemērotus risinājumus mūsu klientiem, kuri nepārtraukti mainīgā vidē pieprasa savlaicīgas, precīzas piegādes, lielāku caurlaidspēju un elastību.

Izmantojot progresīvas tehnoloģijas un viedu programmatūru, mēs palīdzam mūsu klientiem palielināt drošību, produktivitāti un sasniegt izcilu efektivitāti.

Vairāk par nākotnes tehnoloģijām

Atbalsts jums ik uz soļa

Loģistikas risinājuma izveidošana sākas ar visas jūsu darbības analīzi, un visas izstrādes laikā mēs pielāgojam savus risinājumus, lai tie būtu elastīgi jūsu videi. Mēs to darām, izmantojot mūsu standarta aprīkojumu un apvienojot to ar unikāliem viediem programmatūras risinājumiem, kas ļauj jums sazināties ar noliktavas vadības sistēmām. Izmantojot datus no savienotiem iekrāvējiem, var gūt ieskatu, kas ļauj ievērojami uzlabot produktivitāti un samazināt izmaksas.

Inovatīvi risinājumi, kas iebūvēti inovatīvā vidē

Mums ir iespēja strādāt Lindholmen zinātnes parkā Gēteborgā - vietā, kas ir starptautiski atzīta loģistikai, telemātikai un plašsaziņas līdzekļiem. Šeit strādājot, mums ir pieejams tehniskais un novatoriskais tīkls. Un tas ļauj mums uzturēt ciešu kontaktu ar, piem. Čalmersa universitāte.

Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >

Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Mūsu automatizētais iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai un rentablākai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >

Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

We help you optimise your business flow, drive down costs, and increase productivity with the optimal racking solution.

Lasīt vairāk >

SpotMe warning system

Noliktavas ir pārpildītas, ātri mainīga vide, ar ierobežotiem satiksmes noteikumiem. Lai apturētu negadījumus, mēs izveidojām SpotMe.

Lasīt vairāk >