Kā „lean” un „smart” iekrāvēji risina loģistikas izaicinājumus

Loģistika bieži vien ir būtiska uzņēmējdarbības panākumiem, kļūstot par galveno arvien vairāk. Sekojot globālajām tendencēm, piemēram, e-komercijai un digitalizācijai, materiālu apstrādes rūpniecība mainās un diezgan ātri pielāgojas. Klienti sagaida, ka viņu preces vai pakas tiks piegādātas pēc iespējas ātrāk, un tādēļ jūsu uzņēmumam jābūt pēc iespējas efektīvam.

Savienojamība ir atslēgvārds nākotnes loģistikā

Šodienas sarežģītās loģistikas sistēmās nevar noliegt savienojamības vērtību, palīdzot novērst atkritumus. Mēs vēlamies sniegt ievērojamu ieguldījumu efektivitātes uzlabošanā un visā Eiropā veicināt mazāku loģistikas darbību.

Šajā sakarībā galvenā loma būs savienojamībai. Mēs jau dzīvojam savienotā pasaulē, ar piekļuvi visam un ikvienam, pieskaroties pogai. Jauni, augstāki standarti tiek noteikti pastāvīgi, veidojot ikviena cerības. Lietas nepieciešams ātri pārvietot, visu precīzi jāizmēra un nepārtraukti jāuzlabo, lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju. Pievienot vērtību jebkurā procesa posmā. Tas pats attiecas uz materiālu apstrādi un iekrāvēju izmantošanu. Vai zinājāt, ka iekrāvēju parka vidējais izmantošanas līmenis ir tikai aptuveni 35%? Tas nozīmē, ka 65% ir atkritumi, kurus var novērst, vai tas ir zaudējis laiku, izmaksas vai bojājumus.

Mūsu mērķis ir strādāt ar saviem klientiem, lai dalītos ar mūsu domām un palīdzētu jums uzlabot efektivitāti visos procesa posmos. Ar savienotajiem iekrāvējiem jūs varat kontrolēt savu darbību, novērst visus atkritumus un strādāt, lai darbu veiktu nevainojami. Jūs varēsiet izmērīt un uzlabot. Pat mērīšana un darbību veikšana ir no attāluma: jebkurā laikā un jebkurā laikā savienotajā nākotnē ...

 

Pasaule mainās, radot izaicinājumus materiālu apstrādē

Jūsu darbībai ir jābūt saimnieciskai: vienmērīgai loģistikas plūsmai, pilnībā izslēdzot atkritumus. Lean loģistika un nepārtrauktā plūsma tagad ir izaicinājums, un vēl jo vairāk nākotnē. Tāpēc mēs vienmēr cenšamies piedāvāt vislabākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot liesu ražošanas plūsmu. Mūsu misija ir palīdzēt jums samazināt transporta kustību skaitu un maksimāli palielināt ātrumu no preču saņemšanas līdz galīgajam piegādes punktam.

Sagatavojieties loģistikas nākotnei, izmantojot viedos iekrāvējus

Vai jūs zinājāt, ka vidējais autokrāvēja autoparka izmantošanas līmenis ir tikai aptuveni 35%? Tas nozīmē, ka 65% ir atkritumi, ko var iznīcināt neatkarīgi no tā, vai tas ir pazaudēts laiks, izmaksas vai bojājumi.

Mūsu mērķis ir sadarboties ar jums, lai dalītos mūsu domāšanā un palīdzētu uzlabot efektivitāti katrā procesa posmā. Izmantojot savienotos iekrāvējus, jūs varat kontrolēt savu darbību, likvidēt visus atkritumus un strādāt pie lean darbības. Jūs varēsit izmērīt un uzlabot. Pat mērot un veicot darbības no attāluma: jebkur un jebkurā laikā savienotā nākotnē ...

Viedie iekrāvēji  palīdzēs jums palielināt darba produktivitāti un piedāvās rīkus, lai nodrošinātu labāku veselību un drošību, beidzot samazinot izmaksas un novēršot atkritumu daudzumu. Šodien iegādājoties viedo iekrāvēju, jūs esat gatavs sākt mērījumus. Tas jums piedāvā labākus pakalpojumus un, iespējams, pat paredzamus pakalpojumus nākotnē, nodrošinot jums konkurences priekšrocības. Tādējādi jūsu darbībās būs mazāk dīkstāves, kas būs produktīvākas un efektīvākas, ietaupot gan laiku, gan naudu.

Learn more about smart trucks

Lean domāšana loģistikā

Mums Toyota ir vispasaules reputācija par lean domāšanu mūsu uzņēmumā, un mēs gūstam labumu no nepārtrauktiem uzlabojumiem, izmantojot jaunas tehnoloģijas mūsu pašu loģistikas operācijās. Ar mērķi kļūt par tirgus līderi materiālu apstrādes risinājumos un pakalpojumos, mēs ieguldām tehnoloģijās un digitālos risinājumos.

Mēs izmantojam vienkāršotus principus un pielietojam tos loģistikas procesiem ar vienādiem mērķiem - atkritumu likvidēšanu, maksimālo pievienoto vērtību un kopējo kvalitāti, kas īstajā laikā nozīmē pareizās preces pareizajā vietā. Mēs cenšamies būt saimnieciski un strādāt efektīvi, lai mēs varētu saprast jūs un jūsu biznesu. Ne tikai dalīties mūsu domāšanā, bet arī strādāt ar jums un palīdzēt uzlabot efektivitāti visos procesa posmos.

 

Mūsu skatījums uz viedo loģistiku
Autopilots horizontālās transportēšanas darbībā

Automatizētie risinājumi

Mūsu automatizētais iekrāvēju klāsts piedāvā uzlabotus, elastīgus risinājumus efektīvākai un rentablākai preču apstrādei.

Lasīt vairāk >

Nākotnes tehnoloģijas

Viedā Loģistika un „logiconomi” dod Jums risinājumus, kas pieejami jau šodien un parāda mūsu nākotnes redzējumu.

Lasīt vairāk >

Menedžeris vēro I_Site vadību iPad ekrānā

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu autoparku, vāc datus un sniedz pārskatu par to, kas notiek, un stāsta, kā optimizēt jūsu darbību.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >