Toyota Servisa Koncepcija

Mēs ne tikai nodrošinām jūs ar kvalitatīviem produktiem, bet arī ar kvalitatīvu pakalpojumu. Klientu apmierinātība ir mūsu prioritāte numur viens, un mēs darīsim visu iespējamo, lai atbilstu jūsu vēlmēm. Tieši tāpēc mēs izmantojam Toyota Servisa Koncepciju, strukturētu pieeju, lai optimizētu mūsu pakalpojumus, pateicoties 12 galvenajām vērtībām.

Akreditācija

Izmantojot akreditāciju, mēs nodrošinām, ka mūsu servisa darbības atbilst Toyota standartiem.

Atbildība

Atbildība ir prioritāte, kad darbība ir apstājusies. Tas nozīmē jūsu biznesa atjaunošanu, lai tas darbotos ātri un efektīvi.

Standartizācija

Neatkarīgi no tā, kur jūs esat, jūs varat paļauties uz mūsu augsto servisa standartu un precīzu laika garantiju.

Jidoka

Jidoka vēlas padarīt problēmas redzamas. Mēs nopietni uztveram visas jūsu problēmas un atrisinām tās pēc iespējas ātrāk un drošāk

Genchi Genbutsu

“Iet un apskatīt”, lai mēs varētu patiesi saprast reālās dzīves situāciju un atrisināt katru jautājumu.

Precīza atbilstība

Mūsu mērķis ir precīzi atbilst jūsu vajadzībām. Ar pareizajiem cilvēkiem, pareizajām prasmēm, pareizām rezerves daļām un pareizām vienošanām.

Kaizen

Uzticoties mūsu nepārtrauktas uzlabošanas filozofijai, Toyota Way un mūsu TPS sistēmas principiem, jūs varat būt drošs, ka mēs vienmēr cenšamies uzlabot mūsu servisa kvalitāti.

Poka yoke

Poka Yoke ir mehānisms vai process, kas paredzēts, lai izvairītos no kļūdām. Nepārtraukti uzlabojot rezerves daļu kvalitāti un pārbaudot tās pirms nosūtīšanas, mēs nodrošinām, ka pareizā daļa tiks piegādāta savlaicīgi.

Hoshin

Pateicoties mūsu saistībām ar ilgtermiņa un stratēģisko plānošanu, jūs varat būt pārliecināti, ka mēs izpildīsim jūsu prasības ne tikai rīt, bet arī nākamajos gados.

Atkritumu likvidēšana

Mēs vienmēr koncentrējamies uz atkritumu likvidēšanu un mūsu pašu ietekmi uz vidi.

Reāllaika informācija

Mūsu tehniķiem ir tiešsaistē pieejama visa informācija, kas nepieciešama darbam. Tas ļauj jums vienmēr paļauties uz efektīvu un kvalitatīvu pakalpojumu ar minimālu dīkstāvi.

Heijunka

Heijunka samazina darba slodzi un izveido vienmērīgu darba plūsmu. Tāpēc katra servisa apmeklējuma plānošana ir mūsu prioritāte.

Manager looking at I_Site on iPad

I_Site autoparka vadība

I_Site savieno jūsu iekrāvēju autoparku, apkopo datus un sniedz jums pārskatu, kas notiek un pastāsta, kā optimizēt jūsu operācijas.

Lasīt vairāk >

Toyota Ražosanas Sistēma (TPS)

Šeit jūs varat lejuplādēt brošūru “Instrukcija par nolietojumam atbilstošu nodilumu un bojājumiem” Nomas tehnikai.

Lasīt vairāk >

Servisa tehniķis

Serviss

Mūsu pakalpojumu plāni saglabā jūsu  biznesu nepārtrauktā darbībā, un palīdz jums iegūt vislabāko no jūsu iekrāvējiem, lai jūs varētu plānot savu darbību ar pilnu pārliecību!

Lasīt vairāk >

Two men talking in front of a service van

Case Study: STEP and ASEC

ASEC and STEP programmes improve customer experience and are a crucial part of the Toyota Service Concept. 

Read more >

Pievienojies komandai!

Mēs vienmēr meklējam, kā optimizēt mūsu produktus un to, kā mēs strādājam. Un galvenais ir darbs ar cilvēkiem, kuri ir tikpat aizrautīgi par loģistiku un tehnoloģijām, kā mēs.

Lasīt vairāk >