Toyota Material Handling Baltic Eesti filiaal

TMH Baltic Eesti filiaal on Toyota Material Handling Europe tütarettevõte. TMH Baltic Eesti filiaal on Eesti suurimaid materjalikäsitluse valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid, pakkudes materjalikäsitluse täislahendusi, automaattõstukeid ja tõstukipargi haldussüsteeme.

Müük ja rent

Lauri Laansoo
Müügiesindaja (tõstukid)
Lõuna-Eesti
Mob.: +372 53 422 518 
Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

Erki Müür
Müügiesindaja (tõstukid)
Põhja- ja Lääne-Eesti
Mob.: +372 53 447 073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu

Aivar Hunt
Müügiesindaja (tõstukid)
Põhja- ja Ida-Eesti
Mob.: +372 53 408 490
Aivar.Hunt@baltic.toyota-industries.eu

Tõnu Rei
Filiaali juht
Eesti
Mob.: +372 514 1112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu





 

Võtke ühendust

Hooldus, remont ja varuosad

Jevgeni Varapai
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 606 6020
Tel.: +372 53 432 434
Jevgeni.Varapai@baltic.toyota-industries.eu

Roman Shaitor
Hoolduse koordinaator
Tel.: +372 606 6020
Tel.: +372 53 359 943
Roman.Shaitor@baltic.toyota-industries.eu

Normunds Vimba
Hooldusjuht
Mob: +372 53 618 190
Normunds.Vimba@baltic.toyota-industries.eu 

 

 

 

 

Võtke ühendust

Kontorite asukohad

 

TMH Baltic Eesti filiaal

Sära tee 11 / 5, Peetri
Rae vald, 75312
Tel.: +372 606 6020


TMH Baltic SIA

Dzelzavas iela 127,
Rīga, LV-1021, Latvija
Tel.: +371 26 444 555

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247 Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95

Kustuta kõik