Toyota Material Handling Baltic Eesti filiaal

TMH Baltic Eesti filiaal on Toyota Material Handling Europe tütarettevõte. TMH Baltic Eesti filiaal on Eesti suurimaid materjalikäsitluse valdkonnas tegutsevaid ettevõtteid pakkudes materjalikäsitluse täislahendusi, automaattõstukeid ja tõstukipargi haldussüsteeme.

Müük ja rent

Kirill Pavlov
Müügiesindaja (Automaattõstukid)
Eesti
Mob.: +372 508 4747
Kirill.Pavlov@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Erki Müür
Müügiesindaja (tõstukid)
Põhja- ja Lääne-Eesti
Mob.: +372 53 447 073
Erki.Muur@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Aivar Hunt
Müügiesindaja (tõstukid)
Põhja- ja Ida-Eesti
Mob.: +372 53 408 490
Aivar.Hunt@baltic.toyota-industries.eu

 

Lauri Laansoo
Müügiesindaja (tõstukid)
Lõuna-Eesti
Mob.: +372 53 422 518 
Lauri.Laansoo@baltic.toyota-industries.eu

 

Tõnu Rei
Filiaali juht
Mob.: +372 5141112
Tonu.Rei@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Võtke ühendust

Hooldus, remont ja varuosad

Raivo Samelselg
Hoolduse koordinaator
Eesti
Tel.: +372 606 6020
Tel.: +372 53432434
Raivo.Samelselg@baltic.toyota-industries.eu

 

Roman Shaitor
Hoolduse koordinaator
Tallinn ja Harjumaa
Tel.: +372 606 6020
Tel.: +372 53 359 943
Roman.Shaitor@baltic.toyota-industries.eu

 

Fred Märtsoo
Hooldusjuht
Mob: +372 53 618 190
fred.martsoo@baltic.toyota-industries.eu

 

 

 

 

 

Võtke ühendust

Kontorite asukohad 
TMH Baltic SIA

Laktas iela 12, LV-1013 Latvija, Rīga
Telefons: + 371 67 364036

TMH Baltic Eesti filiaal

Punane 73, Tallinn 13619
Tel.: +372 606 6020

TMH Baltic Lietuvos filialas

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
LT-14247 Vilniaus raj., Lietuva
Tel.: +370 700 550 95