“Toyota Material Handling Baltic” Lietuvos filialas, RAB

Ribotos atsakomybės bendrovės Toyota Material Handling Baltic Lietuvos filialas priklauso motininei bendrovei Toyota Material Handling Europe. Ribotos atsakomybės bendrovės Toyota Material Handling Baltic Lietuvos filialas yra didžiausia Lietuvos bendrovė krovimo paslaugų ir įrangos srityse, siūlanti visapusiškus sprendimus, maksimaliai atitinkančius kliento poreikius.

Pardavimo ir nuomos skyrius

Renatas Adomavičius
Prekybos atstovas
Mob.: +370 615 47413
Renatas.Adomavicius@baltic.toyota-industries.eu

Mykolas Banadykovas
Prekybos atstovas (stelažai)
Mob.: +370 620 95901
Mykolas.Banadykovas@baltic.toyota-industries.eu

Nerijus Fomičiovas
Prekybos atstovas
Mob.: +370 682 68833
Nerijus.Fomiciovas@baltic.toyota-industries.eu

Vaidotas Mockevičius
Prekybos atstovas
Mob.: +370 661 42620
Vaidotas Mockevičius@baltic.toyota-industries.eu

Mantas Zikus
Prekybos atstovas
Mob.: +370 615 20291
Mantas.Zikus@baltic.toyota-industries.eu

 

 

Marius Liminovičius
Regiono pardavimų vadovas
Mob.: +370 618 73853
Marius.Liminovicius@baltic.toyota-industries.eu

 

Susisiekite su mumis!

Serviso skyrius

Donatas Baltakis
Serviso koordinatorius / Vilnius
Mob.: +370 616 09665
Donatas.Baltakis@baltic.toyota-industries.eu

Arvydas Neverauskas
Serviso koordinatorius / Klaipėda, Panevėžys
Mob.: +370 612 95733
Arvydas.Neverauskas@baltic.toyota-industries.eu

Romanas Perepečko
Serviso vadovas
Mob.: +370 686 54544
Romanas.Perepecko@baltic.toyota-industries.eu

 

Susisiekite su mumis!

Biuro adresai

 

TMH Baltic Lietuvos filialas RAB

Galinės g. 1, Galinės k, Avižienių sen.,
Vilniaus raj., LT-14247, Lietuva
Tel.: +370 700 55095

 

TMH Baltic SIA

Dzelzavas iela 127,
Rīga, LV-1021, Latvija
Tel.: +371 26 444 555

 

TMH Baltic Eesti filiaal

Sära tee 11 / 5, Peetri
Rae vald, 75312, Estija
Tel.: +372 606 6020



 

Išvalyti viską