Toyota apgādā uzņēmumu Natures Menu ar drive-in plauktiem saldētavām

Uzņēmums Natures Menu saņēma pilnīgu loģistikas risinājumu, ko piedāvā Toyota, lai uzglabātu saldētu neapstrādātu mājdzīvnieku barību. Drive-in plauktu risinājums to saldētavas noliktavā var uzglabāt gandrīz 1000 palešu.

About Natures Menu

Uzņēmums Natures Menu ir uztura ziņā veselīgas neapstrādātas un svaigas mājdzīvnieku barības kaķiem un suņiem ražotājs. Apvienotajā Karalistē bāzētajam uzņēmumam ir ilgstošas attiecības ar Toyota Material Handling, tas pirmo reizi iegādājās rokas palešu ratiņus vairāk nekā pirms 15 gadiem. Kopš tā laika viņi ir nepārtraukti palielinājuši savu autoparku atbilstoši sava biznesa izaugsmei.

Natures Menu nodarbina 215 darbiniekus divās ražošanas un četrās izplatīšanas vietnēs. Viņi apgādā specializētus mājdzīvnieku barības mazumtirgotājus, un sadarbojas ar pārtikas preču gigantu Waitrose. 2017. gada rudenī uzņēmums atvēra jaunu, 17 miljonu sterliņu mārciņu, moderna ražošanas ražotni ar drosmīgām ambīcijām palielināt pārtikas ražošanu par vairāk nekā 200 tonnām nedēļā.

Fakti

Confidence in Toyota’s drive-in racking and mezzanine floor

Uzzinot par Toyota Material Handling loģistikas risinājumu nodaļu, Natures Menu rīkotājdirektors Kreigs Teilors uzaicināja Toyota plānošanas posmā nākt klajā ar risinājumu dažādām rūpnīcas teritorijām, piemēram, plauktu tipiem, speciālai mezonīna grīdai saldētavas zonai , un iekrāvējiem zemas temperatūras zonām. Fakts, ka Toyota var piedāvāt pilnu paketi ar iekrāvējiem, plauktu dizainu un grīdas seguma risinājumu, klientam patika: jo īpaši drive-in plauktu risinājumi saldētavās motivēja viņu lēmumu. Toyota piegādāja parastos plauktus un drive-in plauktus saldētu izejvielu uzglabāšanai. Plauktu risinājums ir četru palešu dziļumā un ļauj uzglabāt 1000 paletes 675 kvadrātmetru platībā.

Pilnīgs uzglabāšanas risinājums

A key requirement of the project was a mezzanine floor structure to support an overhead conveyor system above the drive-in racking. This required a complex layout solution, designed in close coordination between Toyota, the customer's architects and construction engineers, together with the conveyor suppliers. This to ensure that all elements of the mezzanine were able to support the conveyor within the constraints of the floor design.

The entire design was completed against a tight schedule in order to meet the customer's requirements and to be installed for the operational start-up date of the facility. "Toyota was able to demonstrate that they can offer a complete turnkey solution for every aspect of material handling equipment and storage project. This gave us the confidence to select Toyota as a partner in this project," says Craig Taylor.

Pareizais aprīkojums un serviss saldētavām

Lai sasniegtu daudz lielāku atdevi no jaunās rūpnīcas ražošanas, Natures Menu bija vajadzīgs materiālu apstrādes aprīkojuma piegādātājs, kas ātri reaģē un nepieciešamības gadījumā īsā laika posmā salabo iekraušanas tehniku. Papildus viņu iepriekšējam autoparkam ar rokas palešu ratiņiem un elektriskiem atsvara iekrāvējiem, lai apmierinātu jaunās prasības, tika ieviesti divi jauni iekrāvēji. Divi iekrāvēji ar izbīdāmu mastu un motorizēts palešu pārvadātājs , kas paredzēts darbam saldētavas vidē. Natures Menu ir ne tikai pozitīva pieredze ar Toyota, tagad viņiem tiek dots arī papildu ieguvums no naudas atgriešanas un izpildes garantijas. Tas nozīmē, ka viņiem tiek garantēts nepārtraukts labs serviss un piegādātais materiālu apstrādes aprīkojums turpinās darboties ar maksimālu efektivitāti, biznesam attīstoties tālāk.

I_Site autoparka vadības sistēma uzlabotai efektivitātei

Izmantojot modernu aprīkojumu un jaunus iekrāvēju veidus, ar kuriem iepazīties, Natures Menu vēlas izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai efektīvi pārvaldītu materiālu apstrādes iekārtas un operatorus. Toyota I_Site autoparka vadības sistēma ar pārbaudēm pirms operācijas ir devusi uzņēmumam visu nepieciešamo iekraušanas tehnikas, šoferu un autoparka vadības ziņā. Tai ir bijusi liela loma arī viņu lēmumu pieņemšanas procesā, un sistēma tiek aktīvi izmantota viņu darbībās katru dienu. Toyota turpinās piedāvāt klientam novatoriskus risinājumus, ar domu apsvērt litija jonu akumulatoru kā nākamo soli.

Plauktu sistēmas

Plauktu sistēmas

Mēs palīdzam jums optimizēt biznesa plūsmu, samazināt izmaksas un palielināt produktivitāti, izmantojot optimālo plauktu risinājumu.

Lasīt vairāk >

 BT Movit

Ražošana

Viena no galvenajām jomām, kur mēs varam palīdzēt jums, ir ražošana. Mēs varam lepoties , ka vienmēr nodrošinām labākos risinājumus, lai palīdzētu jums īstenot taupīgās ražošanas plūsmu.

Lasīt vairāk >

Toyota shuttle plaukti pārtikas glabāšanai uzņēmumā Döhler

Pasaulē vadošajam pārtikas ražotājam Döhler bija nepieciešams risinājums, kā saldētavā uzglabāt tūkstošiem paletes ar pārtiku. Tāpēc Toyota Material Handling piegādāja plauktu un turp un atpakaļ pārvadāšanas risinājumu, kas lieliski piemērots to saldētavām, pateicoties efektīvai telpas izmantošanai.

Read more >

Pulkstenis

Toyota Servisa Koncepcija

Mēs parādam savu aizrautību ar servisu ar Toyota Servisa Koncepciju, strukturētu pieeju mūsu servisa optimizēšanai.

Lasīt vairāk >